“RANNAMAJA” MERYLIN pidi Instagrami storyd hävitama, et mitte vanglasse sattuda

pilt: erakogu

Buduaar

Tõsielustaar Merylin Nau naudib elu eksootilises Dubais, kus kõik on enamasti lausa imeliselt kulgenud, ent nüüd sattus kaunitar üsnagi ebameeldivasse olukorda.

Nimelt andis Nau sotsiaalmeedias teada, et ta teeb Dubais koostööd ühe kohaliku ettevõttega ning selle raames tuleb tal sealsete toitude kohta ka avalikult tagasisidet anda. Paraku on tagasiside kohati ka negatiivne – toit pole igal pool sugugi selline nagu Merylin seda tahaks.

Selle teadaande peale sai Nau aga postkasti hoiatava kirja ning seejärel kustutas ta Instagramist kõik negatiivset tagasisidet kajastavad storyd. Tuleb välja, et Dubais on reaalne oht vanglasse sattuda, kui sa millelegi negatiivse hinnangu annad.

“Ole nende halbade hinnangutega siin ettevaatlik. Tean vähemalt kolme eestlast, kes on arreteeritud selle tõttu. Siin tutvu kohalike seadustega, need on selles osas karmid. Alles novembris sai üks turist vanglakaristuse, sest kirjutas tripadvisoris halva hinnangu. Meil dubai saates ka üks eestlane rääkis sellest, kes on saanud karistada selle eest,” seisis Merylinile saadetud kirjas.

Et mitte vanglasse sattuda, otsustas tõsielustaar kõik negatiivsed hinnangud kustutada. Siiski ei mõista Nau, mida ta siis tegema peaks, kui toit ei meeldi …