TULEVIK ON PÜSIMEIGI päralt

TULEVIK ON PÜSIMEIGI päralt

Püsimeigitehnika on viimasel ajal üha suuremat populaarsust kogumas. Erinevaid tegijaid ilmub aina juurde, igaühel neist oma käekiri. Oksana Martynenko on püsimeigimeister, kes juba varases nooruses hakkas selle ala vastu huvi tundma, ennustades valdkonnale suurt ja edukat tulevikku.

Püsimeigitehnika on viimasel ajal üha suuremat populaarsust kogumas. Erinevaid tegijaid ilmub aina juurde, igaühel neist oma käekiri. Oksana Martynenko on püsimeigimeister, kes juba varases nooruses hakkas selle ala vastu huvi tundma, ennustades valdkonnale suurt ja edukat tulevikku.

Millal hakkasite püsimeigi vastu huvi tundma?

Nagu paljud naised, hakkasin ka mina iluvaldkonna vastu huvi tundma juba üsna varases eas. Lapsepõlves meeldis mulle joonistada ja käisin kaua aega kunstikoolis. Huvi püsimeigi vastu ilmus peale jumestuskunstnikukursuste läbimist. Töötades mõnda aega jumestuskunstnikuna, otsustasin edasi minna ning läksin püsimeigikoolitusele.

Kes on see naine, kes võiks mõelda püsimeigi tegemisele?

Tooksin välja kolm sihtrühma:
– Inimesed, kellel on kaasasündinud või tekkinud probleemid, onkoloogilised haigused, näonaha defektid: armid, pigmentatsioonihäired, alopeetsia (osaline või täielik juuste väljalangemine) jt.
Keskealised ja vanemad naised, sest õigesti tehtud püsimeik toimib mõnel juhul kui ilukirurgia asendus.
Naised, kellel praeguse elutempo juures ei ole piisavalt aega, et vaadata end peeglist, aga seejuures soovivad pidevalt 100% ilusad välja näha.

Millised on püsimeigi suurimad plussid?

Plussideks on eelkõige aja ja vaeva säästmine. Te ei pea enam igal hommikul peegli ees palju aega kulutama ning õhtul kõike maha pesema, mida nii hommikul kui ka päeval peale kandsite.

Kindlasti on plussiks alati täiuslik ilme. Igaüks ei ole võimeline endale jumestust tegema, nagu seda teeb professionaalne meigikunstnik. Lisaks sellele ka noorendav efekt. Õige püsimeik noorendab teie nägu märkimisväärselt, tuues tagasi värvid ja selged jooned. Ka nägemishäiretega naiste elu kergemaks tegemine. Neiud, kes kannavad prille või läätsi, ei pea pingsalt peeglisse vaatama, püüdes mõlemale silmale lainerit peale kanda. Võimalus kardinaalselt muuta oma imagot, väljapääs allergikutele. Püsimeik on ideaalne variant nende jaoks, kes ei saa tavalist kosmeetikat näole kanda.

Kas leidub ka mõni miinus?

Minu arvates ei oma püsimeik erilisi miinuseid, kui valida professionaalne meister. Väikesed ebamugavused võib esile tuua rehabilitatsiooniperiood, kuid neid saab vähendada miinimumini, kui järgida meistri täpseid ettekirjutusi. Mis puudutab valu, siis võin kindlustundega öelda, et hea meister vähendab valu alati miinimumini.

Mis on kõige levinum näopiirkond, kuhu püsimeiki soovitakse?

Kõige populaarsem ala püsimeigivaldkonnas on kulmud. Kulmude kuju omab olulist tähendust jumestuses ning sõna otseses mõttes määratleb proportsioone ja muudab korrektsiooni käigus naise näoilmet. Õige kulmude kuju võib täielikult muuta nägu, tehes seda nooremaks, säravamaks ja väljendusrikkamaks.

Kui suurt tulevikku sellel meigitehnikal näete?

Tulevik on kindlasti suur. Püsimeigivaldkond on veel oma haripunktist kaugel. See laieneb pidevalt, tekivad uued trendid, suunad ja tehnikad. Aina rohkem inimesi tunneb püsimeigi vastu huvi ja turg omakorda pakub üha rohkem tooteid, teenuseid ja pakkumisi. Ühesõnaga, võimalused on väga suured ja minu arvates püsimeigivaldkond alles kuulutab ennast täies jõus.

Kui suurt konkurentsi pakub see tehnika teie arvates tavakosmeetikatööstusele?

Konkurents on kindlasti olemas. Püsimeik võttis kindlasti osa turust endale, mille juured varem kuulusid tavalisele kosmetoloogiale. Kuna turg on iseenesest nii suur, siis igaüks saab endale koha ja hakkab töötama koos oma sihtgruppidega, muretsemata konkurentsi pärast. 

Lisainfo: www.facebook.com/Luxpermanent/