Reklaam sulgub sekundi pärast

TUULI RAND teab, et see emalt õpitud oskus jätab riidekomplektist suurepärase mulje

Buduaari ajakiri

Meisi Volt

Lauljatar Tuuli Rand näeb efektne välja nii lavalaudadel, sündmusi külastades kui vabal ajal. Uurisime järele, mis on tema stiilinipid ja lemmikud poodlemiskohad, et ka ise riietega katsetamiseks rohkem innustust saada.

Kas kasutad enda riietamisel ka stilisti abi? Miks oled otsustanud seda teha ja milliseid nõuandeid oled temalt kõrva taha pannud?

Minu hingestilistiks on Maarja Siim, kutsun teda hellitavalt „Staarstilistiks". Eks meil on sellega oma nali, aga ta on minu silmis parim ning kindlasti on ta mulle tohutult palju õpetanud. Kuna olen ka ise moest väga huvitatud, jagame tihtipeale omavahel uusi moetrende ja -fopaasid ning itsitame vaikselt oma telefoniekraanide ees. Stilistil on väga suur roll, sest tihtipeale ei näe ise tervikut kõrvalt – eriti siis, kui tegu on video või suurema koosseisuga. Stilist saab siis enda tööd teha ning mina enda oma.

Arvan, et Maarja parim nõuanne on olnud soovitus investeerida klassikalistesse esemetesse, kuna nende ümber saab alati ehitada outfit’i kas pidulikumaks või igapäevasemaks. Ja muidugi tõsiasi, kuidas ta on mulle aastaid pinda käinud, et ma ostaks nahatooni või pruunikad nahkpüksid. Lõpuks sai ta mu nõusse, proovisin ja toimiski! Ta teab alati, mis mulle sobib ning mis minu kehakuju perfektselt komplimenteerib. Ma ei tea, kuidas ta seda küll teeb!

Kust armastad rõivaid soetada? Anna Buduaari lugejaile mõni hea soovitus, kuidas targalt ostelda.

Olen see, kes šoppab igal pool ehk siis mulle meeldib kombo taaskasutusest, vintage'ist ning tänapäevasest moest. Viimasel ajal olen rohkem avastanud netipoed, kuna tagasisaatmine on nii lihtsaks tehtud, aga naudin ka pärispoodides käimist ning riiulite vahel tuulamist. Enamasti teen netis eeltöö ära ning vaatan, mis poes parasjagu on ning kas tasub üldse minna.
Soovitan osta asju, mis on seljas mugavad. Kui ei ole mugav ning ei istu ikkagi nii, nagu tahaksid, siis ÄRA OSTA! See jääb sul lihtsalt kappi seisma.

Tuuli Rand

Mis on parim stiilinõu, mille oled saanud oma emalt või vanaemalt?

Ema õpetas mind lapsena riideid triikima ja oi kui tänulik olen selle eest praegu. Lapsena see mulle nii väga ei meeldinud ja nooruspõlves ka pigem ei triikinud, aga nüüd olen taasavastanud triikimise ning riiete aurutamise, kuna see jätab outfit’ist palju parema, kallima ning kvaliteetsema mulje.

Milline stiilinipp ei vea sind kunagi alt, kui sa ei tea, mida kanda või selga panna?

Kontsad. Üleni mustas ning kontsadega tunnen ennast alati parima ning naiselikuma versioonina. Komplekti saab aksessuaaridega siis kas rohkem ekstravagantseks või just tagasihoidlikumaks muuta.