Üks äärmuslik, kuid ilmselgelt toimiv nipp kortsude vältimiseks näos

Üks äärmuslik, kuid ilmselgelt toimiv nipp kortsude vältimiseks näos

Keegi meist ei soovi endale kortsusid, kuid ometi on see elu loomulik osa.  Me oleme kuulnud ja näinud palju erinevaid viise ning soovitusi, mis aitavad kortsude teket ennetada. Aga kortsudest rääkides on see naine tõsine. Kohe väga tõsine. 

Keegi meist ei soovi endale kortsusid, kuid ometi on see elu loomulik osa. 

Me oleme kuulnud ja näinud palju erinevaid viise ning soovitusi, mis aitavad kortsude teket ennetada. Aga kortsudest rääkides on see naine tõsine. Kohe väga tõsine. 

Briti naine Tess Christian otsustas, et ta ohverdab oma naeratuse. Seda lootuses, et siis ei teki tema näole kortsusid. 50aastane naine naudib endiselt head huumorit, kuid ta lihtsalt ei väljenda seda oma miimikas. 

Oma intervjuus Daily Mail´le paljastas Tess, et eesmärgiga püsida noorena, õppis ta oma näolihaseid lõdvestama. Neli aastakümmet hiljem paistab, et tema pingutused on vilja kandnud. 

“Mul puuduvad kortsud, sest ma õppisin oma näolihaseid kontrollima,” selgitab Tess. “Minult küsitakse pidevalt, kas olen Botoxit kasutanud, aga ma ei ole. Minu välimus on püsinud noorena ainult tänu sellele, et ma pole alates teismeeast naeratanud.” 

Tess tunnistab, et tema näol on tegu edeva naisega ning ta usub, et tema kortsude ennetamise meetod on palju tõhusam, kui kõikvõimalikud kallid protseduurid. 

Tessi nipi tõhusust tõestavaid fotosid saad vaadata SIIT.

 

Allikas: her.ie