ÜKS KUUM SUVETREND muudab kõik sündmused stiilseks

Suvised ilmad on randnunud ning kostitavad meid võimalusega kanda taevalikke  trende- õhulised kangad, kleidid- seelikud, kerged suvejakid, pluusid ja püksid. Mis on see igisuvine märksõna, mis neid  kõiki ühendab? Triibud siin, triibud seal, triibud iga riide peal. Kui mõned trendid tulevad ringiga tagasi alles peale pikki aastaid, siis triibud kordavad end igal suvel üha uuesti ja uuesti. Madrusestiilis riided loovad hetkega õige meeleolu ning melu võib alata. 

Suvised ilmad on randnunud ning kostitavad meid võimalusega kanda taevalikke trende – õhulised kangad, kleidid-seelikud, kerged suvejakid, pluusid ja püksid. Mis on see igasuvine märksõna, mis neid kõiki ühendab? Triibud siin, triibud seal, triibud iga riide peal. Kui mõned trendid tulevad ringiga tagasi alles peale pikki aastaid, siis triibud kordavad end igal suvel üha uuesti ja uuesti. Madrusestiilis riided loovad hetkega õige meeleolu ning melu võib alata. 

 

 

Galeriist leiad täpsed viited toodetele ning sul avaneb võimalus valida välja oma lemmikkomplektid ning -tooted, et siis kiirel sammul poodi tõtata. Ära unusta soetada endale ka uut Buduaari suvenumbrit. Kaanel püüab pilke võrratu naine – Anu Saagim. 

Suvised moetrendid 2016 jätkuvad Buduaari uues suvenumbris