ÜKS MEIGISALADUS, mida iga naine võiks järgida

Nippe, tehnikaid ja reegleid, mis dikteerivad kuidas ühel või teisel moel endale täiuslik meik luua,on sadu erinevaid. Osad neist panevad meid raha säästma, teised jällegi rohkem kulutama, leidub nii naturaalset ilu rõhuvale kui ka glamuurset külge esile tõstvaid nippe.

Nippe, tehnikaid ja reegleid, mis dikteerivad, kuidas ühel või teisel moel endale täiuslik meik luua, on sadu erinevaid. Osad neist panevad meid raha säästma, teised jällegi rohkem kulutama, leidub nii naturaalset ilu rõhuvaid kui ka glamuurset külge esiletõstvaid nippe.

Üks avalik meigisaladus, mis aga olenemata sellest, millist meiki meil konkreetse meigitootega luua on vaja, jääb alati samaks ja seda võime pidada millekski, mida peaks järgima iga naine. Enne konkreetse toote ostmist võiksime poes esmalt toodet oma nahal proovida. Olenemata sellest, kas ostame põsepuna, jumestuskreemi, ripsmetuši või kasvõi lauvärvi, tasuks enne katsetada. Poodides on olemas testerid ning seda just selleks, et võiksime olla tulemuses täielikult kindlad. 

Kas sina enamasti katsetad toodet enne ostu sooritamist?