Üks väga kummaline nipp, kuidas hallidest juustest vabaneda

Üks väga kummaline nipp, kuidas hallidest juustest vabaneda

Üheks suurimaks iluprobleemiks, millega meil vananedes silmitsi tuleb seista, on hallid juuksed. Naised ei soovi, et nende pead kataks hall juus, kuna see on ilmseimaks märgiks, sellest, et vanadus koputab uksele.

Üheks suurimaks iluprobleemiks, millega meil vananedes silmitsi tuleb seista, on hallid juuksed. Naised ei soovi, et nende pead kataks hall juus, kuna see on ilmseimaks märgiks sellest, et vanadus koputab uksele.

Tänapäeval on muidugi imelihtne oma noorust juuksevärvide abil pikendada, kuid tuleb välja, et selleks on teisigi mooduseid. Võib kõlada kummalisena, kuid kartulikoorte abil on võimalik hallidest juustest vabaneda. Kõik, mis selleks teha tuleb, on visata kartulikoored vette ning keeta neid 30 minutit. Seejärel eemaldada koored veest ning kanda kartulikoortest tekkinud pruun vedelik pintsliga oma juustele. Selleks et tulemus kannaks vilja, peaks kordama seda toimingut järjepidevalt. 

See metsamoorilik nipp ei nõua, vastupidiselt igakuisele juustevärvimisele, sentigi raha ning ei kahjusta sinu juukseid. Tasub proovida!