Üllatavalt lihtne nipp, kuidas oma hambad valgemaks muuta

Ilusad, terved ja säravvalged hambab on üheks suurimaks ilu trumbiks, kes meist ei sooviks omada üheainsa pilguga pimestavat Hollywoodi naeratust. Reaalsus on aga see, et tihtilugu ei ole meile kas looduse poolt kaasa antud pärleid või siis on erinevad harjumused, nagu kohvi joomine, suitsetamine või hoopis punane vein, röövinud meie hammastelt selle lummava sära.

Ilusad, terved ja säravvalged hambad on üheks suurimaks ilutrumbiks! Kes meist ei sooviks omada üheainsa pilguga pimestavat Hollywoodi naeratust? Reaalsus on aga see, et tihtilugu ei ole meile kas looduse poolt kaasa antud pärleid või siis on erinevad harjumused nagu kohvi joomine, suitsetamine või hoopis punane vein, röövinud meie hammastelt selle lummava sära.

Kuigi hammaste valgendamiseks on tänapäeval loodud mitmeid eri võimalusi, võib vahel pilguheit vanarahva retseptidesse osutuda mitte vähem tõhusaks kui kõiksugu kaasaegsed ja kulukad protseduurid. 

Naturaalne hammaste valgendamise retsept ei nõua sinult rohkem aega kui kolm minutit ja kõigest ühte koostisosa. Õunasiidriäädikat on kasutatud nii erinevate terviseprobleemide kui ka hammaste valgendamise eesmärkidel juba ammustest aegadest saadik. See äädikas on ülimalt tõhus puhastusvahend, mis aitab eemaldada hammastelt plekke ning valgendada, ravida igemehaigusi ja säilitada vajaliku pH-taset. 

Toimi järgmiselt: 

1. Lahjenda teelusikatäis õunasiidriäädikt ühes tassis vees. 

2. Vala saadus klaaspudelisse.

3. Loputa sellega hommikuti oma suud.

4. Peale seda pese hambad nagu tavaliselt. 

5. Korda seda protseduuri regulaarselt, kuid kindlasti mitte rohkem kui üks kord päevas, vastasel korral kahjustad oma hambaemaili. 

NB!

Alati loksuta pudelit, enne kui suud loputama asud. 

 

Allikas: themindawakened.com