UNELMATE BLONDIKS koduses kontekstis – on see võimalik?

13 kommentaari
UNELMATE BLONDIKS koduses kontekstis – on see võimalik?

Blondid juuksed on kuum trend, millega paljud brünetid, nii naised, kui ka mehed soovivad kaasa minna. Mitmed kuulsused, näiteks Jennifer Lawrence, Kim Kardashian, Jared Leto või hoopis Justin Bieber, on ehedaks näiteks, kuidas blond juuksevärv võib inimese välimust totaalselt muuta. Kuidas aga saada unelmate blondid juuksed koduses kontekstis ja kas see on üldse võimalik? 

Blondid juuksed on kuum trend, millega paljud brünetid, nii naised kui ka mehed, soovivad kaasa minna. Mitmed kuulsused, näiteks Jennifer Lawrence, Kim Kardashian, Jared Leto või hoopis Justin Bieber on ehedaks näiteks, kuidas blond juuksevärv võib inimese välimust totaalselt muuta. Kuidas aga saada unelmate blondid juuksed koduses kontekstis ja kas see on üldse võimalik? 

 

Buduaar palus teemat kommenteerida juuksur Britta Pankeril. 

Olgu mainitud, et kodustes oludes juukseid blondeerides on kahtlemata suurem oht neid kahjustada, kuna poes müügil olevate blondeerijate pakendites on reeglina kaasas tugevamad vesinikud, mis tavaliselt on heledatele juustele liiga kanged. Seetõttu olen juuksurina näinud olukordi, kuidas peale kodust blondeerimist tullakse salongi murega, et juuksed on paari sentimeetri ulatuses murdunud. Sageli võib tulemus jääda ka tibukollane ning see on tingitud sellest, et soovitakse saada liiga suurt toonide muutust. Kodustes tingimustes poevärvidega polegi võimalik tumepruunist ilusaks blondiks saada, sel juhul ongi tulemuseks tibukollane. Juuksurisalongides kasutatakse selle vältimiseks ja ilusa tulemuse saavutamiseks toonivaid värve. Valikus on erinevaid: tuhkjaid, šampanja-, maasika-, jää- ja virsikukarva värve. Blondeerija juustes hoidmise aeg sõltub soovitud tulemusest, oleneb, kui heledat tulemust soovitakse, kuid kindlasti mitte üle 45 minuti. Blondide juuksehoolduses on tähtsal kohal niisutavad ja toitvad maskid. Kindlasti võiks kasutada ka juukseõlisid, mis tuleks kanda juukseotstele pärast pesu. Võib kanda ka niisketele juustele ja hiljem veel kuivadele juustele, vastavalt vajadusele. Soovitan proovida ka kookosõliga juuksemaski, see toidab ja niisutab kuivi juukseid väga hästi. Tulemuseks on niisutatud siidised juuksed.

7 sammu unelmate blondide juusteni: 

Tee kindlaks, millist tooni blondi soovid saavutada. 

Lähtu valiku tegemisel kindlasti ka oma naha alatoonist ja silmade värvist.

Sooja alatooniga inimestele sobivad reeglina paremini soojad toonid – mee-, maasika- või karamelliblond. Külma naha alatooni puhul võiks katsetada tuhakarva või beežikaid blonde. 

Kui soovid saavutada loomulikku blondi tooni, siis mine esmalt 2–3 tooni oma loomulikust värvist heledamaks. 

Blondeerimisel ära iial sega kokku kahe erineva brändi tooteid. 

Ära miksi omavahel kokku kulla- ja tuhakarva värvi. 

Tooni valikul pea nõu ka juuksuriga. 

 

Kas sina oled oma juukseid kodus blondeerinud?