UNISTAD SUUREMATEST RINDADEST? Proovi lipofilling’ut!

UNISTAD SUUREMATEST RINDADEST? Proovi lipofilling’ut!

Perfektsed rinnad on enesekindluse üheks suurimaks eelduseks. Mitte aga kõiki naisi ei ole looduse poolest ideaalse büstiga õnnistatud. Ilukirurgia poole pöördudes soovivad paljud naised suuremaid rindu, kuid üha enam kõneainet leiab ka vaid ühe rinna suurendamine, kuna enamikel naistel on üks rind suurem kui teine. Kõige ohutumaks ja loomulikumaks meetodiks, kuidas neid protseduure läbi viia, on lipofilling ehk oma rasva siirdamine.  

Perfektsed rinnad on enesekindluse üheks suurimaks eelduseks, aga mitte kõiki naisi ei ole looduse poolt ideaalse büstiga õnnistatud. Ilukirurgia poole pöördudes soovivad paljud naised suuremaid rindu, kuid üha enam kõneainet leiab ka vaid ühe rinna suurendamine, kuna enamikel naistel on üks rind suurem kui teine. Kõige ohutumaks ja loomulikumaks meetodiks, kuidas neid protseduure läbi viia, on lipofilling ehk oma rasva siirdamine.  

Rasva siirdamine ehk lipofilling on protseduur, mille käigus eemaldatakse rasv ühelt kehapiirkonnalt ja süstitakse teise piirkonda. Protseduuri näol on tegu innovatiivse veesurvemeetodil põhineva rasvaimuga. Rasvarakud siirdatakse peenikeste kanüülide abil soovitud kehapiirkondadesse. Kogu toiming ise on väga õrn ning narkoosis olemise aeg on küllaltki lühike. Kõige levinumateks doonorpiirkondadeks võib pidada kõhtu, reisi ja puusi. Põhimõtteliselt on võimalik mistahes kehapiirkonnast üleliigne ja häiriv rasv enda kasuks, näiteks rindadesse siirdamise teel, tööle rakendada.

 

Mille poolest erineb lipofilling silikoonimplantaatide paigaldamisest?  

  • Silikoonide paigaldamiseks tuleb teha kehale sisselõiked, millest paratamatult jäävad väikesed armid. Rasva siirdamisel aga arme ei jää, kuna süstimiseks kasutatavad kanüülid on väga peenikesed ja nii on ka operatsioonist taastumise aeg lühem.
  • Erinevalt rindade suurendamisest silikoonide abil ei paigaldata rasva siirdamise protseduuril kehasse ühtegi võõrkeha, vaid kasutatakse inimese enda rasva. See on täiesti naturaalne viis rindade suurendamiseks.
  • Lisaks rindade suurendamisele kaotatakse rasvaimuga sentimeetreid kõhult, reitelt ja puusadelt!
  • Võrreldes implantaatide paigaldamisega ei saa vaid ühe rasva siirdamise protseduuriga sama suurt volüümi saavutada. Iga protseduuriga suurenevad rinnad umbes poole korvi suuruse võrra. Kui soovid suuremat volüümi, tuleb rasva siirdamist teha mitu korda.
  • Rasva siirdamine on hea lahendus, kui rind on eemaldatud või teisest väiksem. Kuna kasutame patsiendi enda rasva, ei ole oodata allergilisi reaktsioone, samuti on rasva kasutamine rinna rekonstrueerimiseks loomulikum ja tulemus kauakestev.

 Lisainfo: www.thehealthclinic.eu