UNUSTA KÕIK, MIDA MUINASJUTTUDEST TEADSID – Les Belles de Nina

Kõigi tänapäeva tüdrukute sisemuses on varjul moodne printsess ning seepärast ongi Les Belles de Nina uueks üleskutseks hashtag, mis on väärt tuhandet sõna #princesslife. Tähelepanu, valmis olla… Sära! Nina ja Luna jälgedes liitub Les Belles de Nina saagaga jalustrabav uustulnuk, mõjuvõimas printsess par excellence. Ja kuidas on tema nimi? Bella.

Vanakooli muinasjutud ja halemeelsed kangelannad heidetakse üle parda. Bella-taolised printsessid lummavad just normide ja koodide rikkumise kaudu. Nende puhul ei kehti ei ettekirjutused, etikett ega konventsioonid. Stiletod on asendunud ketsidega, aktiivsete ja tarmukate tüdrukute tõldadeks on jalgrattad ning sõprused sõlmitakse otse sotsiaalvõrgustikes… #bff

Les Belles de Nina on nüüd täielikult ühtekuuluvate printsesside kolmik, kellele annavad näo neid kehastavad modellid: Nina on Estella Boersma, Luna on Sonia Ben Ammar and Bella on Barbara Palvin. Need kolm IT-girl‘i on osa tänapäeva maailmast ning neil on miljoneid jälgijaid.

MAAGILINE KOOSTIS: RABARBER JA ROOSITARRETIS

Bella – kuidas küll külvata maailm üle nõiakunsti ja maagiaga ning lisada sinna killuke nipsakust.

Parfüümimeister Sonia Constanti poolt loodud pulbitsevalt happeline lillearoom on seksikalt meeleline ja kindlameelse isikupäraga.  

Parfüümi meelelise tahu allikas? Happeline rabarberiakord.

Rabarberi delikaatselt puuviljane, pisut mõrkjalt magus maitse paneb suu otsekohe vett jooksma ning muudab parfüümi sõltuvusttekitavaks. Rabarberinoodi muudavad veelgi vastupandamatumaks rohelise mandariini koore värske jõulisus ja akordile mahedust lisava ning selle isuäratavat olemust rõhutava vanilli hellitav puudutus. Spontaansuse ja allumatuse vaimustav sulam.

Õiteküllane tahk? Roositarretise akord.

Türgi roosi õli ja roosi absoluutõli koosluses lööb helisema rooside kogu külluslikkus. Ühest hoovab äsjanopitud kroonlehtede värsket aroomi, teisest aga õhkub külluslikult sooje, otse õiesüdamest sündinud noote. Taustal lisab freesia kirgas valevus ja kristalne värskus sellele õiteakordile puhtalt tänapäevast romantilisust. Valge muskuse mahepehme paitus aga on nagu nahka hellitav kašmiir. Sensuaalsuse ja naiselikkuse deklaratsioon.

TALISMANPUDEL

Les Belles de Nina tunnusmärgiks kujunenud kuulsast õunakujulisest pudelist on saanud nende embleem. Kas on tarvis meenutada, mida sümboliseerib õun, see ahvatlusi, kirgi ja pattulangemisihalust äratav keelatud vili? Bella värske ja pulbitseva iseloomu peegeldusena on ikooniline pudel seekord õunrohelist värvi. Ning milline üllatus! Esmakordselt on õuna lehtedele maandunud putukas – nõiduslikult sügavsinist värvi lepatriinu.