UNUSTA RIPSMETUŠŠ: iidne imenipp, mis paneb ripsmed vohama

UNUSTA RIPSMETUŠŠ: iidne imenipp, mis paneb ripsmed vohama

Kõik naised sooviksid endale pikki ja tihedaid ripsmeid, mis muudavad pilgu teravamaks ja kaunimaks ning loomulikult ei pea kadestamisväärselt pikkade ripsmetega naised ka ripsmetuššile raha kulutama. Kui aga geenidega vasikaripsmeid kaasa antud ei ole, tasub proovida seda lihtsat retsepti, mis on looduslik ja mõjub ripsmekarvadele igati positiivselt.

Kõik naised sooviksid endale pikki ja tihedaid ripsmeid, mis muudavad pilgu teravamaks ja kaunimaks ning loomulikult ei pea kadestamisväärselt pikkade ripsmetega naised ka ripsmetušile raha kulutama. Kui aga geenidega vasikaripsmeid kaasa antud ei ole, tasub proovida seda lihtsat retsepti, mis on looduslik ja mõjub ripsmekarvadele igati positiivselt.

Tegu on tõepoolest ääretult lihtsa retseptiga ning esimesed tulemused peaksid märgata olema juba paari nädala möödudes.

Vaja läheb kaht komponenti: nendeks on riitsinusõli ja magusa mandli õli. Riitsinusõli sisaldab märkimisväärses koguses E-vitamiini ja oomega-6-rasvhappeid ning toidab ripsmekarvu seestpoolt, aidates kaasa karvakeste kasvule.

Magusa mandli õli sisaldab samuti väärtuslikku E-vitamiini ning lisaks veel magneesiumit ja kaltsiumit, mis tugevdavad ripsmekarvu ning pärsivad nende väljalangemist.

Seerumi valmissegamine on lihtne ning selleks läheb vaja tühja puhast pudelit ja puhastatud ripsmeharjakest. Mõõda pudelisse võrdses koguses mõlemat õli ning igal õhtul enne voodisse minekut harja seguga ettevaatlikult oma ripsmeid ja vaata, et õli silma ei läheks.

Juba paari nädala pärast on märgata, et ripsmed on muutunud tugevamaks ja pikemaks ning iseenesest sobib antud seerum ideaalselt ka siis, kui oled pikka aega ripsmepikendusi kandnud ning soovid nüüd oma ripsmeid turgutada.

Allikas: stylecaster