URVE TIIDUS RÄÄGIB, millised on tema ilurutiinid

URVE TIIDUS RÄÄGIB, millised on tema ilurutiinid

Mida aastad edasi, seda rohkem mõistab Urve, et niipea, kui lased tujul langeda, kasvavad mõttes probleemid ületamatuks, siis füüsis kohe reageerib. Ja vastupidi ka. Ega ilmaasjata öelda, et positiivne mõtlemine on abiks.  

Mida aastad edasi, seda rohkem mõistab Urve, et niipea, kui lased tujul langeda, kasvavad mõttes probleemid ületamatuks, millele füüsis kohe reageerib. Ja vastupidi ka. Ega ilmaasjata öelda, et positiivne mõtlemine on abiks.  

“Võib täheldada, et välimus ja elustiil on tihedalt omavahel seotud. Teatud vanusest alates märkasin, et organism on muutunud üllatavalt vähenõudlikuks. Mida lihtsam, mida vähem, seda parem enesetunne. Inimese organism iseenesest ei taha olla nõrk, aga tugevuseks vajab ta kogu aeg stiimuleid, liikumist, karastamist, n-ö väljakutseid ja kahjulike tegevuste vältimist. Suurt hellitamist ja mugavust immuunsüsteem ei armasta,” arvab Urve. Naine tunnistab, et ka spordist hoolib ta väga: „Viimasel ajal sellist liigeste traumeerimist, nagu jooksmine, endale enam lubada ei saa, aga on suurepäraseid jõuharjutusi, mida saab teha kodus väikese pinna peal, et hoida lihased toonuses. Ujumas käin ka vahel.” Urve sõnul on ta suur ravimtaimede kasutaja ning sügisel näiteks on tema jaoks täielikuks rutiiniks muutunud oma näonaha puhastamine pärnaõieteega. „Külmkapis on alati varuks ka paar Aasias toodetud näomaski.” Korea, Jaapani ja Hiina maskid on meil müügil, neid kasutab Urve paar korda nädalas.

Kommentaar on antud ajakirjale Buduaar talv 2016.