USKUMATU ILUNIPP: vaata, mida wasabi sinu huultega teeb!

USKUMATU ILUNIPP: vaata, mida wasabi sinu huultega teeb!

Wasabi on kange maitsega heleroheline juur, mis on Jaapanis ääretult populaarne ning tänasel päeval kasutavad ka paljud eestlased seda erilise maitsenüansiga taime oma menüüs. Kuid mida paljud ei tea, on see, et wasabil on oma koht ka ilumaailmas ning seda loomulikult põhjusega.

Wasabi on kange maitsega heleroheline juur, mis on Jaapanis ääretult populaarne ning tänasel päeval kasutavad ka paljud eestlased seda erilise maitsenüansiga taime oma menüüs. Kuid mida paljud ei tea, on see, et wasabi‘l on oma koht ka ilumaailmas ning seda loomulikult põhjusega.

Wasabi kange maitse paneb põsed õhetama ja võib isegi pisara silmast välja kiskuda, ent kui seda huultele määrida, saavutad ootamatu efekti! Nimelt on avastatud, et wasabi mõjub looduslikult huuli suurendava toimega – seda küll ajutiselt, kuid siiski on tegu väärt nipiga, mida kindlasti proovida tasub.

Ilublogija Farah Dhukai näitab oma Instagrami kontole riputatud videoklipis, kuidas on wasabi abil võimalik oma huultele volüümi lisada. Selleks on vaja wasabi-pastat – kanna pasta puhastele huultele ning hoia umbes 40-60 sekundit, seejärel puhasta huuled pehme vatipadjaga ning niisuta oma huuli koheselt loodusliku huuleläikega. Tulemuseks on volüümikamad huuled.

Dermatoloog Joshua Zeichner tõdeb, et wasabi mõjub nahale ärritavalt ning on üsnagi loomulik, et kui seda huultel hoida, ajab see huuled pisut paiste, ent samas ei ole see huultele kuidagi kahjulik, pigem võib see ebameeldivat tunnet tekitada. Paar korda nädalas võib seda teha, ent mitte rohkem.

Vaata allpool olevast videoklipist, kuidas Farah enda huulte peal wasabi‘t katsetab.

 

 

A video posted by Farah D (@farahdhukai) on