USKUMATU SAAVUTUS: EESTI luksuskosmeetikabränd võitmas ilumaailma Oscarit

Nii nagu filmimaailm jagab igal aarstal Oscareid, valides välja need parimad, kes saavad pärjatud ihaldatud auhinnaga, teeb seda ka ilumaailm konkursil nimega Gala Spa Awards.

Nii nagu filmimaailm jagab igal aastal Oscareid, valides välja need parimad, kes saavad pärjatud ihaldatud auhinnaga, teeb seda ka ilumaailm konkursil nimega Gala Spa Awards.

Tegu on Euroopa kõige prestiisžema iluauhindade galaga ning ka eestlastel on põhjust rõõmustada ja uhkust tunda, kuna meie poolt armastatud kodumaine luksuskosmeetikabränd Vestige Verdant sai sel tähenduslikul konkursil nomineeritud esimese kolme hulka. Rahvusvaheline tunnustus on märk tõelisest kvaliteedist. 

Laupäeval, 2. aprillil Saksamaal Baden-Badenis aset leidnud galal võistles Vestige Verdant kõrvuti kosmeetikamaailma koorekihi vaieldamatult parimate ilubrändidega nagu Bulgari, Guerlain, Dior, YSL jpt. Vestige Verdant’i “Orgaanilise innovatsiooni” kategoorias esikolmikusse valimine kinnitab aga, et juba tänaseks jäid nende selja taha paljud neist maailmakuulsatest brändidest.

Lisaks eelmainitule on Vestige Verdant’i tutvustatud ka ajakirjades Vogue ja Madame ning Berlin Fashion Week valis nad oma VIP-külalistele kingituseks. Seda võib pidada ühe Eesti ilubrändi puhul tõeliselt sensatsiooniliseks saavutuseks. 

Kas sinu kosmeetikakappi kuulub juba mõni selle luksuskosmeetikabrändi toode? 

Vaata ka galeriid galantsest üritusest!