UUDIS! Lükka vananemine kaugesse tulevikku!

“Vanane hiljem!” kõlab nagu muinasjutt või tüüpiline reklaamitrikk, kuid üha enam on põhjust sellist loosungit uskuda, kuna paljud kosmeetikaärid teevad koostööd teaduslaboritega. Tänu laialdastele uuringutele on leitud mõned aknet tekitavad nahabakterid ning erinevaid keemilisi ühendeid, mis aitavad tõepoolest nahka nooremana hoida.

Täna tutvustame Ameerika firmat Image Skincare, kelle tooted on nüüd tänu ArtiaClinicule saadaval ka Eesti turul. Buduaar otsustas proovida, kui efektiivsed on 2003. aastal Janna Ronerti poolt asutatud Image Skincare tooted. Image Skincare sai alguse Ameerikas, mil brändi looja otsis leevendust teda ennast vaevanud nahahaigusele rosaatseale. Väikesest Houstoni magamistoast globaalseks brändiks kasvanud Image Skincare kaubamärgi alla kuulub praeguseks 12 hoolikalt formuleeritud tootesarja, mille seast leiab sobiva ka kõige pirtsakam kreemitaja. 

Kahest testitud tootest räägib lähemalt ajakirja tegevtoimetaja Triin Tisler.

 

Valisin Image Skincare laiast tootevalikust välja kaks toodet. Kuna mul on üsna tundlik näonahk ja peale pikki otsinguid ei ole ma veel leidnud seda must have päevakreemi, siis langes valik Clear Cell kreemi kasuks, mis on mõeldud probleemsele nahale. Clear Cell kreemis sisaldub lisaks salitsüülhappele ka Granactive ACNE ehk antibakteriaalne peptiid oligopeptiid-10, mis surmab aknet tekitavad bakterid (Propionibacterium acnes). 

Lisaks sellele sisaldab kreem mee-ekstrakti, mis rahustab ja puhastab, lagritsajuurt, mis aitab nahatooni ühtlustada, ning piparmünti, mis vähendab punetust. Aknega mul küll probleeme ei ole, aga nahk kipub sageli punetama ning viimast aitas kreem kindlasti leevendada. Samuti muutis kreem naha hetkega väga hästi niisutatuks ja see lõhn – imeline.

Teiseks tooteks valisin põnevate lubaduste tõttu Ormedic volümiseeriva huulepalsami, mis pidavat andma huultele kontuuri ja volüümi. Sügavat niisutust lubas palsamis sisalduv uuenduslik polüpeptiidide kompleks, mis stimuleerib huultes kollageeni tootmist kuni 350%! Huulepalsamist sai minu hetke lemmik – väga hea lõhnaga ning suurepäraselt niisutav. See sobib ideaalselt ka huulepulga alla, sest kinnitab värvi ning aitab sellel kauem püsida. Kindlasti minu uus lemmik!

Image Skincare tooteid müüb Eestis ainsana edasi ArtiaClinic. Teiste suurepäraste toodetega saate tutvuda siin.

Ilmunud ajakirjas Buduaar