UUS IMETOODE – VESTIGE VERDANT orgaaniline päevakreem!

Olgu ilm päikseline, külm, tuuline või vihmane, puhas või südalinnale omaselt tolmune – esimesena saab seda tunda meie näonahk, olles igapäevaselt paljastatud meid ümbritsevale vaenulikule keskkonnale, mis kahjustab nii organismi kui on naha enneaegse vananemise peamiseid põhjuseid.

Just seetõttu on VESTIGE VERDANT loodnud uue erakordse orgaanilise päevakreemi, mis pakub nahale kogu päevaks kõike, mida see vajab.

Meil on suur rõõm, et Eesti oma looduskosmeetika lipulaeva VESTIGE VERDANT tootevalikusse on värskelt lisandunud uus kaua oodatud päevakreem. Nagu ka kõik teised selle elegantse brändi ilutooted, mis rahvusvaheliselt pärjatud rohkete auhindadega, on ka uue ABSOLUTE HYDRANCE päevakreemi loomisel lähtutud veendumusest, et Sinu keha on tempel, ning põhimõttest, et tõeliselt tõhusad iluhooldustooted peavad endas kandma lisaks iluhüvedele ka parimaid tervisehüvesid.

Uue ABSOLUTE HYDRANCE kerge ja kiiresti imenduva päevakreemi terviklik ja tõhus koostis sügavniisutab, silendab ja noorendab ning rahustab sinu nahka. See annab ka tuhmile ning väsinud nahale särava ja kauni jume, siidise pehmuse ning puhanud ja värske tunde. Ühtlasi tasub tähelepanu pöörata ka sellele, et see päevakreem pakub lisaks kõigele eelnimetatule ka täiendavat kaitset, sobides suurepäraselt elades keskkonnas, kus tervist kahjustav õhusaaste, naha vananemist soodustav stress, kiire ja pingeline elutempo, UVA/UVB päikesekiirgus ja paljud muud kahjulikud tegurid on lahutamatu osa igapäevast.

VESTIGE VERDANT lähtub alati veendumusest, et ilutooted peavad olema tervist tugevdavad, mitte kahjustavad, kuna ilutooteid kasutades jõuab kõikidest neis sisalduvatest kemikaalidest üle poole meie vereringesse. Seetõttu on ABSOLUTE HYDRANCE üdini tervislik ja ei sisalda allergeene, parabeene, silikoon- ja mineraaloõlisid. See ei ummista nahapoore, tekita komedoone ning laseb nahal hingata, sobides kõikidele nahatüüpidele igas vanuses, ka tundlikule nahale ja jumestuse alla. Ühtlasi pärinevad kõik lähteained parimate orgaaniliste sertifikaatidega kasvatajatelt, kes järgivad Fair Trade põhimõtteid, ning tootmises kasutakse juhtivat tipptehnoloogiat.

Kõigile teadmiseks, kel ei ole veel õnnestunud proovida VESTIGE VERDANT tooteid, siis tegu on Eestis sündinud ilubrändiga, kes ühena vähestest jõudnud maailma tippajakirjadesse ning võitnud rahvusvaheliselt märkimisväärseid auhindu ning tunnustust. Pöörates pilgu tulevikku on meil hea meel kergitada ka saladuseloori – nimelt peagi rikastub meie armastatud ilubrändi tootevalik veelgi. Kuna iga nende toode on tõstnud looduskosmeetika latti üha kõrgemale ning pälvinud rahvusvahelise armastuse siis on ka meie ootusärevus suur!

Lähemalt saate VESTIGE VERDANT Organic Skincare toodetega tutvuda nende kodulehel www.vestigeverdant.ee ja Facebookis Vestige Verdant Eesti.