UUS KUUM ILUTREND paneb jume särama

UUS KUUM ILUTREND paneb jume särama

Ilumaailm tuleb ikka ja jälle päevavalgele mõne uue nipi või avastusega. Huulepulkadest ja lauvärvidest oleme katsetanud pea kõiki vikerkaare värve ja rohkemgi veel.

Ilumaailm tuleb ikka ja jälle päevavalgele mõne uue nipi või avastusega. Huulepulkadest ja lauvärvidest oleme katsetanud pea kõiki vikerkaarevärve ja rohkemgi veel.

Põsepuna, puuder ja jumestuskreem – nende pealekandmise järjekorraga mängitakse kõige ilusama tulemuse nimel vastavalt hooaja uskumustele või jumestaja soovitustele. Nüüd on iluareenile ilmunud aga uus kuum trend, mis peatselt saabuva kevade hakul üha suuremaid pöördeid tõotab võtma hakata. Tegu on millegi veetleva, suvise ja sätendavaga. Highlighter‘i näol on tegu ühe armastatuima ilutootega, nüüdsest aga ei ole spetsiaalse toote soetamine, selleks et oma põsesarnadele, kulmuluule ja silmalaugudele säravat helki lisada, ilmtingimata vajalik. MACi seeniorjumestaja tõi turule trendi, mis tõestab, kui tõhus on kasutada selleks hoopiski sätendavat huulepulka. Uus trend on mitmeotstarbelise jumestuse ehedaks prototüübiks. 

Allikas: glamour.com