UUS PARFÜÜM VIVA LA JUICY SOIREE! Kingitused kommenteerijatele! Võitjad valitud!

UUS PARFÜÜM VIVA LA JUICY SOIREE! Kingitused kommenteerijatele! Võitjad valitud!

Tundub, et me armastame kõiki Juicy Couture parfüüme. Nad on lihtsalt võrratud ja on hämmastav, et taas kord on see Los Angelese moebränd loonud uue parfüümi Viva La Juicy Soirée, mis lummab kõiki meeli ning paneb hinge helisema. Seda rõõmu jagame teiega peagi Buduaari ja Vapiano aprillikuistel Ladies Night üritustel nii Tartus kui Tallinnas. Meil on suurejoonelised plaanid, aga seniks jälgige veel reklaame. 

Saagem tuttavaks:

Ikooniline Los Angelesi moebränd Juicy Couture paneb püsti linna kõige tormilisema ja pöörasema peo parfüümiga Viva La Juicy Soirée, ainukese piisavalt sensatsioonilise parfüümiga seltskonnahinge jaoks. Kutsu tüdrukud kokku, pane mask ette ja pidustused võivad alata! Viva-tüdruku salapärane sarm, isepäine glamuur ja tema ümber hõljuva Viva La Juicy Soirée vastupandamatu aroom tõmbavad pillerkaaritajaid ligi nagu magnetiga. Avasta enda jaoks fantastiline põgenemine reaalsusest – põgenemine maailma, mis on tulvil pulbitsevaid värve, temperamentset muusikat ja unustamatuid parfüüme, mis kõik ootavad vabakspääsemist. 

Bestselleriks kujunenud parfüümisarja Viva La Juicy uusim liige Viva La Juicy Soirée on loodud luksust armastavale tütarlapsele, kes on ühtaegu nii glamuurne kui ka uljas. Ülistatud lõhn vallutas silmapilkselt ihaldatud koha moeteadlike Viva-tüdrukute tualettlaudadel. Originaallõhn jääb Juicy Couture lõhnaportfelli püsifavoriidiks, uue lõhna puhul aga on algne DNA jäänud samaks, põimudes samas läbi piiritu vabaduse ja salapära joovastava tunnetusega.

PARFÜÜM

„Viva La Juicy Soirée inspireerijaks on Viva-tüdruku optimistlik ja vallatu vaim. Teda iseloomustavad vaieldamatu sarm, muretu ellusuhtumine ja võime end ümbritsevaid inimesi kütkestada ja enda poole võita. Tema saabumine on iga soiree tipphetk, ümbrus lööb särama ja pidu võib alata.“ – Honorine Blanc, Firmenich

Viva La Juicy Soirée pimestab kirgaste ja pulbitsevate tipunootidega, mis paiskuvad värvika konfetisaju kombel õiteküllaste südamenootide ja soojade põhjanootide hästi tasakaalustatud kooslusele. Ühtaegu eksootilise ja vallatu roosa kiivi omalaadne noot võimendab kogu kompositsiooni maagiat veelgi.  

Tipp

Parfüümi kalliskivilaadsete puuviljade avakaleidoskoop pimestab roosa kiivi, sädeleva mandariini ja mustsõstralehtede kooslusega, mis ühte sulades moodustavad mahlaka värskusepuhangu.

Süda

Valgeõielise India jasmiini, de Grasse suureõielise jasmiini kroonlehtede ja vesiroosi ühendusest lõhna südames sünnib õrn ja naiselik õitearoom.

Põhi

Parfüümi põhjas pulseeriva muskuse, sensuaalse ambra ja pehme puidu alltoon ümbritseb kandja hõõguvhelendava ja mõnusa soojuse auraga.

Olgem vallatud! @JuicyCouture handle ja #SoireeUnmasked hashtag

KINGITUSED! 3 kaunist Juicy märkmikku kuuluvad kaunite kommentaaride eest: 

Marleen2

PYFF

AMBERA

Palju õnne! Buduaar kirjutab teile kasutajakontodele. 

Kui sa jagad meiega arvamust, et Juicy Couture parfüümid on võrratud, siis jäta oma kommentaar ja põhjendus, mis sulle eriti meeldinud on. Logi esmalt oma kasutajanimega sisse, et me saaksime leida sind üles, kui oleme sinu kommentaari võitjaks valinud. 3 võitjat kuulutame välja 29. märtsil.