Uus trend ilumaailmas: meigivaba dieet!

Uus trend ilumaailmas: meigivaba dieet!

Kaunis ja hoolitsetud näonahk on iga naise unistus ning selle nimel ollakse valmis ka üpriski suuri summasid välja käima. Erinevad näokreemid, -maskid ja muidugi kõikvõimalikud kosmeetilised protseduurid, mis lubavad siledat, nooruslikku, niisutatud ning säravat jumet, ei pruugi alati mõjuda. Õnneks on olemas ka lihtsamaid ja soodsamaid meetodeid, kuidas oma näonahka turgutada. Glamuurses maailmas kogub hetkel populaarsust uus ilutrend, milleks on 5:2 nahadieet! Seda soovitavad isegi tunnustatud kosmeetikud ja jumestuskunstnikud, mis tähendab, et asi on proovimist väärt!

Kaunis ja hoolitsetud näonahk on iga naise unistus ning selle nimel ollakse valmis ka üpriski suuri summasid välja käima. Erinevad näokreemid, -maskid ja muidugi kõikvõimalikud kosmeetilised protseduurid, mis lubavad siledat, nooruslikku, niisutatud ning säravat jumet, ei pruugi alati mõjuda. Õnneks on olemas ka lihtsamaid ja soodsamaid meetodeid, kuidas oma näonahka turgutada.

Glamuurses maailmas kogub hetkel populaarsust uus ilutrend, milleks on 5:2 nahadieet! Seda soovitavad isegi tunnustatud kosmeetikud ja jumestuskunstnikud, mis tähendab, et asi on proovimist väärt!

Millega täpsemalt tegu ja kuidas see mõjub?

5:2 nahadieet näeb ette seda, et viiel päeval nädalas võid sa meiki kanda ning kahel päeval peab nahk puhkust saama – ei mingit jumestuskreemi, puudrit ega muud kosmeetikat.

Jumestuskunstnik Indie Lee peab seda meetodit igati kiiduväärseks, sest kui nahk saab kahel päeval nädalas hingata, siis see lihtsalt ei saa negatiivselt mõjuda. 

Kosmeetik dr Jessica Weiser (tema kohta loe lisaks siit) lisab, et nii võib isegi olla võimalik välja uurida, millised nahaprobleemid naistel täpsemalt on ja mis neid põhjustavad. “Kui sa oled kaks päeva ilma meigita, siis nahk saab puhata ning kindlasti muudab see naha seisukorda paremaks. Kui näiteks kuu aega seda nii-öelda meigivaba dieeti pidada ning oma naha olukorda pidevalt jälgida, saab ehk teada ka selle, millised tooted just sinu nahale ärritusi tekitavad.”

Sellegipoolest ei ole tegu imedieediga, sest selliseid dieete lihtsalt ei ole olemas. Dr Weiser tõdeb, et imesid tõepoolest oodata ei saa. “Kui sa käid kaks korda nädalas trennis, siis on ju loogiline, et sa ei võta kaalust kiirelt alla. Täpselt sama kehtib ka selle nahka puhastava dieedi puhul. Väga suurt rolli mängib see, millist kosmeetikat sa ülejäänud viiel päeval kasutad – kui sa näiteks meigid end minimaalselt, ei kasuta jumestuskreeme, mis ummistavad poore, siis toimib see nahadieet sinu puhul kindlasti paremini. Kui aga viiel päeval nädalas paksu meiki kanda, ei pruugi nahk kahe päevaga mürkidest ja mustusest puhtaks saada.”

Kokkuvõttes soovitavad mõlemad naised 5:2 nahadieeti kindlasti proovida ning miks mitte ka oma kosmeetikakotis väike puhastus teha!

Kes soovib oma naha olukorda parandada, peab vähem meiki kandma, nägu korralikult puhastama, nahatüübile vastavaid kreeme kasutama ning muidugi tervislikult sööma.

Allikas: wellandgood.com