VAATA, KES KOHAL KÄISID: Oksana Tandit esitles suvekollektsiooni

Kalev Lilleorg

Buduaar

Eile tähistati moelooja esindussalongis suve algust ning tutvuti värskelt valminud suvise kapselkollektsiooniga. Kollektsioon mängib disainerile omaselt ajatu klassika teemaga, mille detailid, geomeetrilised väljalõiked ja trendikas kangavalik mõnusalt värskeks muudavad. Esitlust täiendasid Piret Kartuse autoriehted. Muusikaseadega rõõmustas kuulajaid DJ Bandit.

„Võtsin eelnenud perioodi kui mõtete kogumise ja inspiratsiooniaega, millest on kantud ka kogu kollektsioon. Paljud meist on oma väärtushinnangutes muutunud alalhoidlikumaks ning kodumaist disaini toetavaks, seega jätkasin aegumatu klassika ja jätkusuutliku disaini teemaga, mis garderoobi võib jääda aastateks. Samas vajame kodukontoritest välja tulles enda seljas midagi värsket ja ilusat, nii on ka teine osa kollektsioonist pühendatud rõõmsalt täpilistele kleitidele ja topidele, millega just nüüd suvele vastu minna,“ rääkis Oksana Tandit.

Lisaks suvistele toppidele, pluusidele ja kleitidele leiab kollektsioonist Oksana klassikaks saanud pükskostüüme, kombinesoone, bleisereid ja jakke nii linnatänavale, kontorisse kui ka suvistele üritustele. Klassikalised rõivaesemed muudavad värskeks ja trendikaks geomeetrilised väljalõiked ja rõhutatud detailid, kantidest pärlnööpideni. Suvekleidid muudab põnevaks 50ndatest inspireeritud vallatult naiselik lõige, mis samas on toodud tänapäeva ja muudetud pisut vaoshoitumaks ning voolujoonelisemaks.

Disainerile omaselt on kollektsioonis kasutatud luksuslikke kangaid, siidist peenvillani. Põnevaks aktsentvärviks on Oksana seekord valinud laimirohelise, millega harmoneeruvad sügavamas rohelises varjundis nahkpintsak ja -seelik.

Vaata galeriist!