TOP 5 STIILSET, KUULSAT JA ILUSAT: tuntud eestlannad nautisid terrassipidu

Erlend Štaub

Buduaar

Teisipäeval 16. juunil toimus Tallinnas, Maakri kvartali siseterrassil juba traditsiooniks saanud stiili- ja ilupidu Babor Summer Party. Sel korral oli dresscode roheline ning valge ning kohale tuli palju tuntuid naisi, kandes suviseid ja moekaid komplekte. Võtkem eeskuju ning nautigem naiselikes ja värvikates kleitides suve!

Gerli Padar

Gerli roheline täppidega eest nööpidega kleidike on tõeline suveunistus, passides kokku nii mugavate tenniste ja seljakoti kui piduliku stilistikaga nagu Gerli seda esitles. Valged platvormkingad muudavad lauljanna jalad sihvakaks ning suure rõngaga kõrvarõngad lisavad komplektile trendikust.

Foto: Erlend Štaub

Kätlin Hallik

Kauni saatejuhi riietus on ehe näide sulle suve ühest trendisuunast, milleks on liivakarva värvide erinevad varjundid. Kui mingi aeg tagasi oli eriti trendikas pealaest jalatallani samasse tooni riietuda, siis sel suvel tasub erinevaid toone omavahel sobitada ning välimus saab ekstra modernse ilme.

Foto: Erlend Štaub

Tiiu Järviste

Ärinaine Tiiu Järviste tõestab, et pükstükk ei pea sugugi igav ja tavapärane välja nägema – see võib olla lausa peo kõige efektsem outfit ja välja näha mitte sugugi tagasihoidlik!

Foto: Erlend Štaub

Merle Palmiste

Näitlejanna alla põlve ulatuv ruuduline kleit sai eriti hea efekti koos punast värvi aksessuaaridega – käekott, kingad ja punased huuled annavad mustvalgele riietusele särtsu ja naiselikust juurde, moodustades daamiliku ja suvise kombo.

Foto: Erlend Štaub

Reet Härmat

Meigikunstnik, brändi Öli eestvedaja Reet Härmati kleit on inspiratsiooni saanud džungli temaatikast, olles sel hooajal samuti üks trendihitte. Efekti lisab veel kleidi ebatasane alläär ning jalad muudavad sihvakaks nahatooni kontsakingad.

Foto: Erlend Štaub

Meeleolukal terrassipeol esitleti juhtiva Saksa profikosmeetikatootja uut kollektsiooni Doctor Babor Cleanformance, mille nimi viitab toodete ülipuhtale koostistele, kaotamata Baborile omast tõhusat efekti nahahoolduses. Peo toimumispaik valiti seekord silmas pidades külaliste ohutust ning võimalust hoida distantsi. Vältimaks otsekontakte ning hoidmaks ohutuse kürget standardit kasutati iga külalise puhul ka personaalset spaatlit tootetestide läbiviimisel.