VAATA, MIDA PÕNEVAT MÜÜVAD Eesti disainerid Buduaari turul

Juba sel nädalavahetusel leiab aset kõikide šoppajate lemmikpidu – Buduaari turg LIVE. Lisaks kümnetele Eesti staaridele on kohal ka suur hulk kodumaiseid moeloojaid ja disainerid. 

Suurepäraseid ainueksemplare toob turule unikaalse käekirjaga Kirill Safonov, kohal on ka imeline Diana Kurves, kes lubab üllatada kevadiste jakkide ja suviste kleitidega. 

Ehtekunstnik Kristi Liiva toob turule püsikollektsiooni “COLORES” uued kevadiselt värvikirevad ehted, mis on inspireeritud sinililledest ja liblikatest.

Valikust leiab nii toon toonis kui ka kontrasttoonides ehteid. Lisaks sellele tuleb turule kevadkollektsioon “SERENE”, mis on ehtedisainerile omaselt naiselik ja elegantne, toonid on kevadiselt pastelsed ja mahedad.

Loomulikult ei puudu turult ka kleitide kuninganna Donna Nordica, kes toob turule värske puuviljadest, liblikatest ja lilledest inspireeritud kevadsuvise kollektsiooni FLORA ning uued kevadvärvides kampsunmantlid.

Koha seab sisse ka naiste seas kõrgelt hinnatud Iris Janvier, kes paneb müüki oma uue kevadkollektsiooni. Kaasas ka super heade hindadega kleidid eelmisest kollektsioonist. Vali endale lemmik bränfi FB või Instagrami lehelt ja tule proovima juba laupäeval!

Kõiki julgeid ja moodsaid naisi, kes soovivad erineda ja ennast erilisena tunda, rõõmustab oma loominguga PL Desing. Moekunstnik Pille Lukksepp mängib lõigete ja vormidega ning sellest sünnib omanäoline ja äratuntav stiil. Kehaga sõpruses olevad materjalid ja vabad vormid lasevad naisel ennast tunda vabalt ja mugavalt. Iga loodud rõivaese peidab endas ka väikest üllatust või kiiksu. PL Design rõivad teevad igast naisest omapärase ja kauni olevuse, kellele pilk pidama jääb.

Turul on esindatud ka kurikuulsad kinnisideed – NOS ehk NotoriousObsessionS. Tegemist on uue ja värske kodumaise rõivabrändiga naistele, mida iseloomustavad omanäolisus, mugavus, isikupära, ühendatud saavad igapäevased hetked natuke kirkamatega. Iga NOS toote kandja jutustab just oma isikliku kurikuulsa moeloo! NOS tähendab Portugali keeles MEIE ja liidab endaga armastuse disaini ja moe vastu. 

Šiki stiili austajate rõõmuks on kohal aksessuaaribränd Šikk. Tegu on peagi aastaseks saava ettevõttega, kelle huvideks on puit ja stiil. Peamised tooted on hetkel käsitööna valminud täispuidust kikilipsud. Šiki asutajad peavad puitu väga huvitavaks materjaliks, sest puidu ainulaadne muster muudab iga lipsu kordumatuks ja unikaalseks. Kui siiani on Šikk valmistanud põhiliselt kikilipse, mida peetakse rohkem mehelikuks aksessuaariks, siis peagi võib oodata ka uusi põnevaid puidust tooteid, mis on suunatud pigem just naissoost stiilihuvilistele. 

Turu külalisi ootab enneolematult suur ja mitmekesine ostupidu, sest kohal on palju müüjaid, kelle kauba hulgast leiab aegumatuid moepärle, soodsaid laojääke, disainerite loomingut, käsitööd ning loomulikult parimaid palasid müüjate isiklikust buduaarist. Päevajuhiks on otse loomulikult alati särav ja särtsakas moeguru Ženja Fokin.