Vaata, mida safrani-meesegu sinu näonahaga teeb!

Vaata, mida safrani-meesegu sinu näonahaga teeb!

Kõik naised tahaksid, et neil oleks kaunis ja särav jume, ent paraku tekivad nahale sageli ärritused – suvel kuivatab nahka liigne päike, talvel külm ilmastik ja karm tuul. Siinkohal tasuks appi võtta staaride ilunipid, mis mõjuvad sageli isegi paremini kui kallid poekreemid või kosmeetiku külastus.

Kõik naised tahaksid, et neil oleks kaunis ja särav jume, ent paraku tekivad nahale sageli ärritused – suvel kuivatab nahka liigne päike, talvel külm ilm ja karm tuul. Siinkohal tasuks appi võtta staaride ilunipid, mis mõjuvad sageli isegi paremini kui kallid poekreemid või kosmeetikukülastus.

Kõige olulisem on puhta vee joomine! Ja kindlasti tuleb piirata ka alkoholi ning suhkrurikaste toitude tarbimist. Just seespidiselt saame me oma naha olukorda kõige paremini mõjutada.

Kuid väga oluline on nahka ka välispidiselt hoida ja turgutada. Selleks sobib ideaalselt kodune mee-safrani näomask, mis stimuleerib vereringet, annab nahale jumet, toidab ja niisutab seda ning silub pindmisi kortsukesi. Safran on maailma kalleim maitseaine ning seda tasub tarbida nii seespidiselt kui ka välispidiselt.

Maski tegemine on lihtne – sega omavahel pisut toasooja vedelat mett ning safranipulbrit. Kanna segu puhtale, niiskele näole ja kaelale ning hoia 10 minutit. Seejärel pese mask leige veega ettevaatlikult maha ning lase nahal enne kreemitamist mõned minutid hingata. 

Korra nädalas võiks seda maski kindlasti teha – tegu on supermodell Imaan Hammami 60aastase ema ilunipiga!

Safranit ostes tasub eelnevalt kindlasti veenduda, et tegu on kvaliteetse ja autentse ainega! Safrani odavamaks alternatiiviks peetakse kurkumit, ent seda maski kasutamisel proovida ei tasu!