VAATA, MIDA SINU HUULEVÄRV sinu isiksuse kohta paljastab

VAATA, MIDA SINU HUULEVÄRV sinu isiksuse kohta paljastab

Erinevaid huulepulgatoone, mille hulgast valida, on sadu, ent kõik need toonid kuuluvad kindlatesse värvigruppidesse ning nüüd selgub, et meie huulepulgavärvi eelistused reedavad nii mõndagi põnevat ka meie isiksuse kohta! 

Erinevaid huulepulgatoone, mille hulgast valida, on sadu, ent kõik need toonid kuuluvad kindlatesse värvigruppidesse ning nüüd selgub, et meie huulepulgavärvi eelistused reedavad nii mõndagi põnevat ka meie isiksuse kohta! 

Loe allpool, mida sinu lemmikhuulepulga värvitoon sinu kohta paljastab:

Punane: punased värvitoonid peegeldavad julgust, iseseisvust ja ambitsioonikust. Sa unistad suurelt ning oled suuteline palju vaeva nägema, et oma unistused ka teoks teha. Sulle ei meeldi tühja elada ja elu kulgemist pealt vaadata – sul on vajadus kõigest osa saada. Punaseid värvitoone seostatakse ka loomingulisuse ja julge pealehakkamisega. Sul on suurepärane fantaasialend ning sa oskad kitsastest raamidest välja vaadata ning ootamatuid lahendusi leida.

Roosa: sa oled optimistlik ja naerusuine ning näed maailma alati paremas valguses, kui teised seda näevad. Headus ja armastus on sinu jaoks siin maailmas väga olulisel kohal ning karjäär jääb seetõttu pigem tagaplaanile. Oled perekeskne, lapsesõbralik ja lihtne inimene, kes ei tunne vajadust saada juhiks või mõjutajaks. Teisalt võid sa vahel pisut liiga kergeusklik olla ning sinu headust võidakse ära kasutada.

Lilla: sa oled iseteadlik ja konkreetsete väljaütlemistega isiksus, kes tahab, et teda tõsiselt võetakse. Oled realist ja pigem pessimistliku suhtumisega. Valmistud alati kõige hullemaks, sest tunned, et elu on sedasi lihtsam. Võid olla väga teravmeelne ning seetõttu võib su elus ka mitmeid suhteprobleeme ette tulla – seda nii tööalaselt kui ka eraelus. Sulle ei meeldi arad inimesed, kes oma arvamust välja ei julge öelda. Tahad alati ausaid vastuseid ja vihkad teadmatust.

Pruun: pruunid värvitoonid ja beež viitavad enesekindlusele ja väärikusele. Sa oled sihikindel ja tead, mida sa tahad. Oskad inimesi läbi näha ning sind on raske lollitada, sest sa lihtsalt ei lähe õnge. Oled aus ja hindad ausust ka teistes. Karjäär on sinu jaoks oluline ning tunned vajadust ennast üles töötada ja elus kaugele jõuda. Vajad tunnustust.

Oranž: sa oled julge ning armastad eksperimenteerida. Tahad elult midagi enamat ning otsid pidevalt uusi väljakutseid ja seiklusi. Sul on vajadus ennast teostada ning sulle meeldib hallist massist eristuda. Oled loominguline ja kasutad oma fantaasiat ka oma töös. Sind paeluvad inimesed, kes mõtlevad teistmoodi ja oskavad elu kõrvalt vaadata ja analüüsida. Oled mõtlik, armastad vaimsust ning kõike sellega seonduvat.

Nahatoon: soe, siiras, usaldusväärne, armas ja salliv. 

 

Allikas: youbeauty.com