Vaata põnevaid pakkumisi Buduaari LIVE turul! Vol 1

Vaata põnevaid pakkumisi Buduaari LIVE turul! Vol 1

Buduaari LIVE turg toimub juba sel nädalavahetusel Eesti Näituste messikeskuse C-hallis. Tulemas on kõigi aegade suurim Buduaari turg, kus on rohkem müüjaid, rohkem ruumi ja rohkem häid pakkumisi! Vaata allpoolt, mida põnevat Buduaari turul sel korral pakutakse. NB! Juba õige pea lisame veel häid pakkumisi.

Buduaari LIVE turg toimub juba sel nädalavahetusel Eesti Näituste messikeskuse C-hallis. Tulemas on kõigi aegade suurim Buduaari turg, kus on rohkem müüjaid, rohkem ruumi ja rohkem häid pakkumisi! Vaata allpoolt, mida põnevat Buduaari turul sel korral pakutakse. NB! Juba õige pea lisame veel häid pakkumisi.

 

Happy Socks müüb turul sokipaare hinnaga kõigest 5 eurot ning sukki hinnaga 15 eurot. Turul kehtib pakkumine 4=5. Lisaks on valitud mudelid Triwa kellasid müügil 50% allahindlusega.

 

Halensi boksist leiate üle 200 toote alates 2 eurost. Nende seas on ka palju säravaid ja omapäraseid riideid, mida on kasutatud moeseeriate pildistamistel. Kõik, kes jätavad meile oma e-maili aadressi, osalevad Halensi 50eurose voucheri loosimises. 

 

Netipoelt Garderoob ja Viljandi kaupluselt Buduaar kõik sukapüksid 5 eurot, niklivabad Colibra ehted väga hea hinnaga ja kõik ehtekarbid 25 eurot ja palju uusi tooteid firmalt T.a.t.u ja muud huvitavat.

 

Kõik Waggon Paris ja W+ (42-48 või L-XXXL suurused) kaunid rõivad, jalatsid, aksessuaarid Buduaari turul -50% soodsamalt. Kohapeal saab täita ka sõbra ankeeti, millega saab -5% allahindlust uuest kollektsioonist ja 10% soodustust sünnipâeval.

 

OÜ Lisandra poolt tulevad müüki käekotid. Kõik, kes ostavad 2 kotti, saavad kingituseks orgaanilise huulepalsami! 

 

Moodi ja ilu hindavale naisele loodud e-kaubamaja Gre Store loosib kupongi täitjate vahel välja mitmeid Aqua Spa kinkekaarte ning nn. Gre raha, mille eest saab osta moekaupu. 

 

Vibramid annavad Buduaari turult Vibrami jalanõude ostjatele kingituseks kaasa kupongi.

Selle kupongiga saab järgmine kord nende Maardu laos jalatseid ostes 20% soodustust!


Pretty Woman loosib turul välja vouchereid, mille eest saab nende netipoest  30% soodustust.

 

Delafemme pakub turul vähemalt kahe toote ostu puhul kaasa lõhnava kingituse. 

 

Selle aasta Tallinna Buduaari LIVE turul on esimest korda kohal õmbluspood ja võimalus osta endale megahinnaga õmblusmasin – hinnad alates 149 eurot!  


Heade pakkumistega on kohal ka netipoed Wunts & Wuntsinna (wuwu.ee), Pinkshop (pinkshop.ee), Nuki Lastekaubad (nuki.ee). Kohal on ka otse USAst riideid Eestisse toov USA Today. Põnevat käsitööhuvilistele toob turule Adenzia OÜ, moekate noorterõivastega on kohal One Dream, Don & Donna, Crissie. Ehteid ja kosmeetikat võib turult leida Ibero platsilt.

 

Kuna sügis on käes, on Buduaari turult võimalik osta ka Checca pihasoojendaja. 

 

Tule kohale ning saa osa nendest ja paljudest teistest parimatest pakkumistest!

 

———————————————————————————————–

Tallinna Buduaari turg LIVE leiab aset Eesti Näituste messikeskuse C-hallis, mis tähendab, et sügisene Buduaari turg LIVE on siiani toimunud ostupidudest suurim!

Ees ootab glamuurne ja särav staariturg, samuti avame taaskordMoeturu, kus on kohal mitmed tunnustatud Eesti disainerid ning seal juures pakub kosutust Moekohvik ning klubi Studio tegijad hoiavad meeleolu viimase peal.

Emade rõõmuks avame uuesti Buduaari lasteaia ning meestele pakub üllatusi ja meelelahutust meestehoid! Tegevust leidub kõigile.

Tallinna Buduaari turg LIVE toimub 13.-14. septembril Eesti Näituste messikeskuses.

Reede, 13. september
Kell 12-14 VIP šopping, pilet 7.90 €
Kell 14-21 turg avatud kõigile, pilet 3.50 €/ 2 €

Laupäev, 14. september
Kell 10-18 turg avatud kõigile, pilet 3.50 €/ 2 €

Turu sissepääs maksab alates 11. eluaastast naissoost külalistele 3,50 eurot ja sisaldab värsket  Buduaari ajakirjanumbrit ning kehtib kahepäevase piiramatu sissepääsuloana. Kuni 10-aastastele on sissepääs tasuta ning mehed saavad turule uudistama tulla 2 euro eest.