Vähem on rohkem: suvemeigi raudreegel

Vähem on rohkem: suvemeigi raudreegel

Kuumusest leemendavad linnatänavad ja puupüsti täis supelrannad- kas kujutaksid ette, et peaksid ruttama tööle või peesitama rannalinal meigikiht näost sulamas? Suvi on kindlasti see aeg, mil meil on võimalus anda oma näonahale puhkust. Ent siiski ei soovi enamus naisi suve mööda saata täiesti  ilma meigita, mingi lõbu peab ka selles vallas jääma. Toome teieni mõned soovitused,milliseid meigitooteid neil väärtuslikel suvepäevadel kasutada.

Kuumusest leemendavad linnatänavad ja puupüsti täis supelrannad – kas kujutaksid ette, et peaksid ruttama tööle või peesitama rannalinal meigikiht näost sulamas? Suvi on kindlasti see aeg, mil meil on võimalus anda oma näonahale puhkust. Ent siiski ei soovi enamik naisi suve mööda saata täiesti  ilma meigita, mingi lõbu peab  ka selles vallas jääma. Toome teieni mõned soovitused,milliseid meigitooteid neil väärtuslikel suvepäevadel kasutada.

 

1. Vali jumestuskreemi asemel peitekreem

Päikesest ammutatud kaunis ja terve jume annavad suurepärase võimaluse heita oma jumestuskreem sahtlipõhja. Kasuta pigem peitekreemi või peitepulka, millega vajaduse korral saad varjata suuremad ebatasasused ning probleemsemad kohad. 

2. Kasuta pronksikarva päikesepuudrit 

Soojad pronksikarva toonid muudavad näoilme säravamaks, lisavad silmadele ilmet  ja tekitavad efekti justkui hambad oleksid valgemad. Selleks, et saavutada värske ja naturaalne tulemus, kanna  päikesepuudrit laubale, põsesarnadele, lõuale ja ninale. Kui katad ühtlaselt kogu näo jääb lõpptulemuseks võlts ja mäkerdatud mulje.

3. Kasuta kreemjat lauvärvi

Kreemjas lauvärv imendub kiiresti nahka ja tulemus püsib kauem. Suvi on ideaalne aeg katsetamaks kõiksugu erinevaid värve, mis vikerkaarel pakkuda on. 

4. Otsusta UV kaitsega hügieenilise huulepulga kasuks

Päikesekreemi kasutamine kehal on ilmselt asi, mida kõik järgivad, kuid hoidkem meeles,et ka  huuli  tuleb päikese eest kaitsta.Seetõttu on soovitatav päevasel ajal värvilise huulepulga asemel kasutada hoopiski hügieenilist. 

5. Ripsmetušš olgu veekindel 

Suvi on see aeg, mil veekindel ripsmetušš on lausa kohustuslik. Päike, kõrge temperatuur ja higistamine võivad kergevaevaliselt kogu ilu ära rikkuda. Seetõttu võiks iga naise suvise kosmeetikakoti varamasse kuuluda veekindel ripsmetušš. Naturaalse ja suvise mulje saavutamiseks piisab sellest, kui kannad ripsmetušši üksnes ripsmeotstele. 

 

Buduaar