Värvikirev ja eklektiline: Custo Barcelona uus kollektsioon

Värvikirev ja eklektiline: Custo Barcelona uus kollektsioon

Custo Barcelona esitles hiljuti New Yorgi moenädalal oma kevad-suvi 2016 kollektsiooni „Slow“. Show tõi kokku brändi ustavad austajad, teiste seas sellised nimed nagu Fiona Ferrer, Hispaania näitljeanna Esmeralda Moya, Ameerika näitlejanna Dasha Polanco. 

Custo Barcelona esitles hiljuti New Yorgi moenädalal oma kevad-suvi 2016 kollektsiooni “Slow”. Show tõi kokku brändi ustavad austajad, teiste seas sellised nimed nagu Fiona Ferrer, Hispaania näitlejanna Esmeralda Moya, Ameerika näitlejanna Dasha Polanco. 

Värvikirev ja eklektiline kollektsioon on loodud unikaalse ja mässumeelse stiiliga naisele. Kollektsiooni võtmesõnadeks on maskuliinsus, mille seast võite leida orgaaniliselt viimistletud keeruliste lõigetega kleite, mantleid, toppe, tuunikaid ja pükse. Inspiratsiooni on ammutatud ergonoomikast ja mõistatustest. Värvigamma on inspireeritud loodusest: kroonleheroosa, smaragdroheline, lilla, gardeeniavalge, helelinna, laimiroheline, sidrunikollane, vahemeresinine ja mandariinitoonid kokku moodustavad harmoonilise terviku. Oluline roll lasub ka jõulisel ja isikupärasel mustal, mis poodiumil kogu üldmuljet kenasti kontrastsemaks muutis. Mullased toonid ja loojuva Päikese värvigamma kudumite tekstuuriga on samuti Custo üheks võidukäigu valemiks.