VASTUMÜRK NAHAPROBLEEMIDELE – milles peitub saladus?

VASTUMÜRK NAHAPROBLEEMIDELE – milles peitub saladus?

Uusi kosmeetikatooteid valides keskendutakse enamasti nende toimele ja sellele, millisele nahatüübile või vanusele toode suunatud on. Kui sageli vaevutakse aga uurima, mida konkreetne koostisosa endast kujutab ning mille jaoks ta hea on? Iga koostisosa näol on tegu omaette maailmaga, millesse süüvides võib avastada kosmeetikatoote tõelise olemuse ja väärtuse. 

Uusi kosmeetikatooteid valides keskendutakse enamasti nende toimele ja sellele, millisele nahatüübile või vanusele toode suunatud on. Kui sageli vaevutakse aga uurima, mida konkreetne koostisosa endast kujutab ning mille jaoks see hea on? Iga koostisosa näol on tegu omaette maailmaga, millesse süüvides võib avastada kosmeetikatoote tõelise olemuse ja väärtuse. 

 

Meresool 

Soolakoorijad ja vannisool on küllastatud mineraalidega, mis tagavad nahale taevaliku niisutuse. Lisaks sellele on teaduslikult tõestatud, et meresool tugevdab oluliselt ka naha kaitsevõimet. 

Antioksüdandid 

Antioksüdandid suudavad vähendada keskkonnakahju ja pigmendilaike ning tugevdada sidekoe kollageenseid ja elastseid kiude. Kasutage selleks näiteks vitamiine ja taimseid ekstrakte nagu granaatõun. 

DUOLYS C.E on intensiivne vananemisvastane seerum antioksüdantidega.  

www.rosena.ee  

Hind: 22,90 €

 

D’DIFFERENCE 5D Lifting Eye Cream – pinguldav silmakreem hüaluroonhappe ja taimse tüviraku ekstraktiga.

Hind: 39,90 €

Süsi 

Aktiivsüsi saadakse enamasti kas puitsöest, bambusest või kookoskoorest, mis seob omavahel teisi aineid ning tõmbab magnetina ligi mustuseosakesi.

Muda ja savimuda 

Merest saadud muda ja ravimuda aitavad puhastada nahapoore. Õrnale nahale sobivad nad oma niisutava toime tõttu tihti paremini kui süsi.

Vestige Verdant orgaaniline näomask

Hind: 39 €

Vetikad 

Vetikaid võib nimetada naha parimateks sõpradeks, kuna nad sisaldavad ohtralt vitamiine, mineraale, antioksüdante ja proteiine, sealjuures noorendavad ja kaitsevad nahka. Lisaeelisena võib välja tuua asjaolu, et nad ei tekita peaaegu kunagi allergilisi reaktsioone. 

 

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar november- detsember