Vestige Verdant’i uus imetoode- Rare Oil Blend

Vestige Verdant’i uus imetoode-  Rare Oil Blend

Eesti naiste armastatuima näomaski loonud luksuskosmeetika bränd Vestige Verdant rõõmustab uue erakordse tootega.    

Eesti naiste armastatuima näomaski loonud luksuskosmeetika bränd Vestige Verdant rõõmustab uue erakordse tootega.

Möödunud aasta detsembris juhtus midagi märgilist ja imetlusväärset. Midagi, mida Eestis on oodatud kaua. Aastaid oleme kuulanud mantrat „Eesti NOKIA” otsingust – selleks on peetud Skype’i ja teisi idufirmasid, mis maailma vallutanud mõne uuendusliku IT-lahendusega. Ometi elame me palju mitmekülgsemas maailmas. NOKIA on kadunud ajalukku ning arvutis toimuv on vaid osa igapäevasest elust. Tuleb hoopis küsida, kas meil on midagi ka mõnest teisest valdkonnast, millel on olemas tugev siht ülemaailmseks suursaavutuseks? Sellele küsimusele saab nüüdsest vastata uhkusega, sest Vestige Verdant on varasemate fenomenidega võrreldamatu. Nad on laitmatult ühendanud parima kahest täiesti eraldiseisvast maailmast: elegantse kõrgluksuse ning 100% orgaanilise looduslikkuse.

Ise ütlevad nad enda kohta: „Vestige Verdant on märk õitsema puhkevast naturaalsusest ja elegantsest luksusest. Sellest, mis on päris. Nende väärtuste eest me seisame ning need on tunnused, mida kõrgelt hindame. Meie tooted on meeleavaldus, monument tervislikule, orgaanilisele ja kauakestvale ilule. Kõik Vestige Verdant’i tooted on orgaanilised, kuna usume, et sinu keha on tempel.”  Nende enesekindlus ja vankumatu kvaliteet kumab läbi igast aspektist, alates kodulehest ning pakenditest kuni hetkeni, mil oma näonahka nende toodetega hellitama hakkad. See kõik on hämmastav ning seda on tajuda ka naeratusest, mis hiljem peeglist vastu vaatab. Mõni ime siis, et Vestige Verdant’i armastab juba tuhandeid naisi üle terve Eesti.

Imemask – Vestige Verdant’i fenomeni sünd

Kõik algas näomaskist, mida ilmestas võrratult elegantne pakend ning kohati uskumatuna tunduvad lubadused: näonahka tervistav, siluv, sügavpuhastav, pinguldav, jääkaineid väljutav, 100% orgaaniline jne. Me kõik oleme harjunud reklaamidest tuntud lubadustega, see ei üllata. Küll aga üllatusid naised üle Eesti, kui nad avastasid, et see mask teeb kõike seda, mida on lubatud, ja seda sageli juba peale esimest kasutuskorda!

Imemask. Kui sageli juhtub, et mõni toode saab säärase hüüdnime? Ehk tõesti kõlab see veidi banaalselt, kuid auhindade ning tuhandete kiitustega pärjatud orgaaniline bioaktiivne näomask on selle hüüdnime täielikult välja teeninud. Staarblogijad, jumestuskunstnikud, lauljad, näitlejad – lugematu hulk rahulolevaid kliente kinnitavad justkui ühest suust: „See toimib kohe, sügavpuhastav ning pinguldav efekt on silmnähtav juba peale esimest kasutamiskorda”. 

Tänaseks on Vestige Verdant saavutanud inimeste teadvuses palju olulisema koha kui pelgalt ühe väga hea näomaski tootja. Esmane kohkumus „Kas see on tõesti Eesti toode??!!” on asendunud uhkusega. Meil on oma luksusbränd ja seda selle termini kõige ehedamas mõttes. Stiilipuhas, väärikas, tõeliselt unikaalne ning mis veelgi olulisem – kosmeetikatootja, kes seisab oma reklaamlubaduste taga. See on meie oma. Päris meie oma – meie, väikese Eesti suur bränd!

Imeline näoõli

Võib öelda, et imemaskiga tegi Vestige Verdant endal elu äärmiselt keeruliseks. Kuidas minna edasi täiuslikkusest? Kuidas üllatada inimesi, kui tundub, et enam paremaks minna ei saa? 

Vastus on Rare Oil Blend ehk unikaalne õlisegu parimatest ning kõige haruldasematest orgaanilistest õlidest üle maailma. Vestige Verdant käis läbi terve maailma: neroliõli Itaaliast, patšuliõli Indoneesiast, porgandiseemneõli Nepaalist, astelpajuõli Saksamaalt ning argaaniaõli Marokost. Tulemuseks ideaalne õliseerum näole, kaelale ja dekolteele. 

Ühtlasi ideaalne ajastus vahetult enne karedat Eesti talve. Üksnes paar tilka ning ka kõige suurema pakase talvine näpistustunne asendub kevadpäikese sooja ning hellitava paitusega.

Vestige Verdant lubab, et Rare Oil Blendi kasutades jääb nahka iseloomustama:

· Kašmiiri pehmus, mis tuleneb sinu nahka sügavniisutavast orgaanilisest argaaniaõlist. Lisaks sellele ahendab argaaniaõli poore ning tasakaalustab rasust ja probleemset nahka.

· Naharakkude kiire taastumine, mille tagab kõrge põletikuvastase toimega orgaaniline astelpajuõli. Lisaks sellele vähendab esmaklassiline astelpajuõli ka päikesepõletuse riski.

· Ühtlane ja tervislik jume, mis tuleneb rikkalikust A-vitamiini ning karotiinisisaldusega orgaanilisest porgandiseemneõlist. Samuti muudab see imeline õli sinu naha nooruslikult elastseks ja on vähivastase toimega.

· Nooruslik siledus tuleneb haruldasest neroliõlist, mis maandab stressi, pinguldab nahka ning stimuleerib uute naharakkude tootmist.

· Tõeline värskus, mille annab allergiavastase toimega kõrgeima kvaliteediga patšuliõli. Selle kõrge aktiivsusega antioksüdandi toime aitab näida ja tunda end puhanuna ka väheste unetundide korral.

Neile omaselt on nad taaskord oma lubaduste kõrgusel. Ma olen armunud!

                                                                              www.vestigeverdant.com

Lähemalt Vestige Verdant brändist ja toodetest: www.vestigeverdant.com