VESTIGE VERDANT on asendamatu iluvõti sügistalviseks perioodiks

Kui ilmad muutuvad sügise saabudes jahedamaks ja siseruumides õhk kuivemaks, tuleb näonaha värske ja säravana hoidmiseks kanda märksa enam hoolt. Just seetõttu on meil au tutvustada teile meie Eesti loodusliku ilubrändi VESTIGE VERDANT hiljuti valminud uut kollektsiooni, mis on loodud neile, kes hoolivad nii oma tervist kui kaunist väljanägemiset.

VESTIGE VERDANT on üks vähestest Eesti ilubrändidest, kes jõudnud maailma tippajakirjadesse ning võitnud rahvusvaheliselt tohutult auhindu. Järgnev ülevaade on selge kinnitus selle elegantse ilubrändi revolutsioonile, mida ka ilumaailm rõõmuga aastast aastasse jälgib ning toetab.

UUS ORGANIC PEAT MASK

Ainuüksi seda, et turvast kasutati iluhoolduses juba muistses Egiptuses, Indias, Hiinas ja Tiibetis, on huvitav teada. Seetõttu on ka igati tänuväärne, et VESTIGE VERDANT võttis selle taaselustamise oma kätesse ja on suutnud tänapäevase juhtiva teaduse abil viia turbas peituvad kasutegurid järgmisele, lausa fenomenaalsele tasemele. 

Uus sügavpuhastav ja noorendav näomask ORGANIC PEAT MASK on edasiarendus nende esimesest turbamaskist, mis pälvis rahvusvahelise fenomeni staatuse. Uue maskiga on jõutud aga lausa hiiglasiku saavutuseni – bioaktiivsete ainete kontsentratsioon suudeti viia veelgi kõrgemaks, tehes uue maski veelgi efektiivseks. Võtmeteguriks on selles peituvad bioaktiivsed humiin-, hümatomelaan- ja fulvohapped, mis on asendamatud, et hoolitseda oma naha eest ja tervistada seda igal aastaajal. Kuna sügisel ja talvel on nahk alati kuivem, annab see näomask tagasi niiskuse naha sees ning silmnähtava värskuse ja sära väsinud, tuhmunud ja hallile nahale.

UUS RARE OIL BLEND 

Sügise saabudes on uus näoõli RARE OIL BLEND lausa kohustuslik. See on suudetud viia veelgi mõjusamasse tasakaalu, mistõttu imendub see kiiremini ja annab veelgi parema tulemuse. 

Võrreldes vahade, vee ning sünteetiliste koostisainete baasil loodud kreemidega pakub RARE OIL BLEND näonahale kõiki hüvesid ilma ühegi miinuseta. Õlid imenduvad naha ülemistesse kihtidesse, kus tervendavad ja tugevdavad lipiidbarjääri, mille tulemusel on sügisel ja talvel näonahk sügavalt niisutatud, siidine ja ilmastiku eest kaitstud.

See kõrgeima kvaliteediga haruldaste õlide kooslus sügavniisutab, noorendab ning silendab näonahka. Samuti toidab RARE OIL BLEND näonahka vitamiinidega, vähendab pooride suurust ning annab nahale kašmiiri pehmuse, ühtlase jume ja tervisliku sära.

UUS INFINITY EYE SERUM

Ka silmaseerumi loomisel on VESTIGE VERDANT lähtunud oma läbivast põhimõttest “Sinu keha on sinu tempel”, suutes ühendada parimad ilu- ja tervisehüved. INFINITY EYE SERUM on kerge ja kiiresti imenduv ning suudab pakkuda suurepärast tulemust, mille mõju on tuntav ja nähtav, kasutamata tervisele kahjulikke koostisaineid. 

Ühtlasi ennetab ja leevendab see silmade ümbruse turset ja tumedaid silmaaluseid ning silub miimikajooni ja kortse, mille tulemusena on õrn silmaümbrus alati kaunis ja nooruslik. Olgu ka öeldud, et see sobib kasutamiseks igas vanuses, ka tundlikule nahale ja läätsekandjatele.

VESTIGE VERDANT ON MEIE AU JA UHKUS

Paljud ilubrändid, erinevalt VESTIGE VERDANTist, ei ole tänaseni võtnud omaks, et ilu saab ja peab tulema tervisehüvedega. Isegi kui paljud on tervist kahjustavad koostisosad viinud madalale tasemele, avaldavad need aastatega märkimisväärset mõju. Ühtlasi kasutades läbinisti looduslikke tooteid, tuleb silmas pidada, et need oleks loodud kõrgekvaliteetsest toorainest ja garanteeriksid ka efektiivse tulemuse. Seetõttu annamegi au VESTIGE VERDANT toodetele, mille tervislikus koostises ja mõjusas toimes on veendunud lisaks Eestile ka suur osa Euroopast.

Lähemalt saate tutvuda VESTIGE VERDANT toodetega www.vestigeverdant.ee ja Facebookis Vestige Verdant Eesti.