VIDEO: ilublogija näitab, kuidas Instagrami pilte ilusaks töödelda

Moe-ja ilublogijate Instagrami fotod näevad alati laitmatud välja ning näib justkui tegu oleks naistega, kellel on täiuslik välimus ja elu. Tegelikult näevad need pildid nii imeilusad ja glamuursed välja puhtalt seetõttu, et ilublogijad oskavad oma pilte töödelda! Kuidas ja milliste äppide abil nad seda teevad?

Moe- ja ilublogijate Instagrami fotod näevad alati laitmatud välja ning näib justkui tegu oleks naistega, kellel on täiuslik välimus ja elu. Tegelikult näevad need pildid nii imeilusad ja glamuursed välja puhtalt seetõttu, et ilublogijad oskavad oma pilte töödelda! Kuidas ja milliste äppide abil nad seda teevad?

Tunnustatud ilublogija Marianna Hewitt, kes peab populaarset blogi nimega LifeWithMe.com, tegi hiljuti põneva video sellest, kus ta paljastab, kuidas ta oma selfie’sid tavaliselt töötleb, kirjutab Marie Claire.

Kui sa eelnevalt arvasid, et mõne ilusa fotofiltri valimisest piisab, siis eksisid. Marianna näitab videos samm-sammult ette, mida ta fotoga teeb ja milliseid rakendusi kasutab, et foto näeks laitmatu välja.

Vaata videot allpool ja proovi järele!