VIDEO: trikk, mis sinu ripsmepikendustega imet teeb

VIDEO: trikk, mis sinu ripsmepikendustega imet teeb

Tänapäeval on paljudel naistel ripsmepikendused, sest need muudavad elu palju mugavamaks ja muidugi näevad need tõeliselt glamuursed välja – hommikul ärgates peeglisse vaadates näed seksika pilguga iseennast ja see mõjub enesetundele ainult hästi. Paraku aga tuleb iga mõne aja tagant hoolduses käia, sest ripsmepikendused kipuvad oma ripsmekarva küljest lahti tulema ja dušši all olles juhtub seda kõige sagedamini.

Tänapäeval on paljudel naistel ripsmepikendused, sest need muudavad elu palju mugavamaks ja muidugi näevad need tõeliselt glamuursed välja – hommikul ärgates peeglisse vaadates näed seksika pilguga iseennast ja see mõjub enesetundele ainult hästi. Paraku aga tuleb iga mõne aja tagant hoolduses käia, sest ripsmepikendused kipuvad oma ripsmekarva küljest lahti tulema ja duši all olles juhtub seda kõige sagedamini.

Hommikul sooja duši alt tulles on täiesti loomulik, et osad ripsmepikendused on ära tulnud ja kokkuvõttes tähendab see, et peagi tuleb ripsmetehniku juurde uus aeg kinni panna. See tähendab ajakulu ja rahakulu! Kuid mis oleks, kui sinu ripsmepikendused püsiksid kauem ja sa hoiaksid kokku nii aega kui raha – selle vastu ei ole ühelgi naisel midagi.

Allpool olevas videos näidatakse imelihtsat nippi, kuidas duši all käies oma ripsmepikendusi säästa! See toimib sajaprotsendiliselt ja on täiesti lollikindel!

Vaata videot allpool!