VIIS PILKUPÜÜDVAT RIIDEESET…

VIIS PILKUPÜÜDVAT RIIDEESET…

… millest lihtsalt ei ole võimalik mööda vaadata! Kevad on käes ning just praegu on õige aeg oma garderoobi täiendada selle kevade kõige stiilsemate riideesemetega.

Moes on figuuri rõhutavad kergelt tütarlapselikud julge mustriga rõivad, mis kevadise päikese käes särama hakkavad ning kerge tuuleiiliga haldjalikult lendlevad. Inspiratsiooni on ammutatud ka kevadistest toonidest.

Äsja uue kevadkollektsiooniga välja tulnud Denim Dream annab nõu, mis on elegantse naise garderoobis sel kevadel must have ning mis on viis kõige trendikamat riideeset, mis pilke püüavad. 

Lihtne figuuri rõhutav pluus, millele vürtsi lisada pintsakuga

Olgu materjaliks luksuslik siid või klassikaline puuvill. Üks kaunis ning ümber pluus on sobiv kandmiseks nii kontoris kui ka viisakamatel üritustel. Õige iseloomu saad oma välimusele anda näiteks põneva mustrilise jakiga, mis pilke püüab ning väljanägemise kohe pidulikumaks muudab. Eriti kevadise sära loovad julgete värvide ning suurte mustritega pintsakud. 

Lihtsa ja sirge lõikega mantel

Lihtne ning sirge lõikega mantel sobib ükskõik millega. Võib valida neutraalse ning klassikalisema tooni või siis just erksa värvi, mis kogu outfit‘i särama lööb. Ajatu ning naiselik riideese, mis salakavalate kevadtuulte eest soojas hoiab ning samaaegselt väga stiilselt mõjub. 

Romantilised satsid ja volangid

Tõeliselt naiselik, mis sobib nii kontorisse kui ka õhtul väljaminekuks. Proovi langevat, sitsilist-satsilist ning õhulist stiili. Ei midagi keerulist, aga samas justkui müstilist, mis jääb silma. Lihtne viis, kuidas paista välja muretu ning imekaunis. 

Pintsak 

Pintsak on ese, mis seob kogu riietuse kokku. Vajad natuke lisasärtu igapäevasele rõivastusele? Midagi sooja ja ägedat, mida õhtul kleidi peale visata? Kuidas muuta kontoririietus stiilseks? Õigesti istuv ja kaunis pintsak on see, mis teeb tõelist imet. 

Mustriga minikleit 

Ideaalne riietusese, mis ei vaja juurde aksessuaare ega palju detaile. Need kleidid räägivad iseenda eest. Täiesti kindla peale minek, kuidas imelihtsalt väga stiilne, kevadine ning kaunis välja näha. Investeeri ühte kihvti ning hästiistuvasse trükitud mustriga kleiti ja Sul on alati, mida selga panna. 

Luksusliku rõivabrändi Denim Dream uus kevadkollektsioon on just see, mida vajad heaks enesetundeks! Värske ja silmapaistva kollektsiooniga saab lähemalt tutvuda siin.