Vinged FOTOD! Rita Ora, sa oled lihtsalt vapustav naine

Vinged FOTOD! Rita Ora, sa oled lihtsalt vapustav naine

Paar päeva tagasi leidis Los Angeleses aset kauaoodatud 57. Grammy auhindade gala, kus jagati auhindu muusikamaailma säravaimatele ja andekaimatele staaridele. Punasele vaibale astus ka popstaar Rita Ora, kes nägi silmipimestavalt kaunis välja.  Kui tavaliselt eelistab Rita üsnagi paljastavaid rõivaid, siis sel korral otsustas ta pikkade käistega maani ulatuva kleidi kasuks, mis rõhutas tema kurvikat figuuri ning tõi esile lühikese poisipea soengu.

Paar päeva tagasi leidis Los Angeleses aset kauaoodatud 57. Grammy auhindade gala, kus jagati auhindu muusikamaailma säravaimatele ja andekaimatele staaridele. Punasele vaibale astus ka popstaar Rita Ora, kes nägi silmipimestavalt kaunis välja. 

Kui tavaliselt eelistab Rita üsnagi paljastavaid rõivaid, siis sel korral otsustas ta pikkade käistega maani ulatuva kleidi kasuks, mis rõhutas tema kurvikat figuuri ning tõi esile lühikese poisipea soengu.

Aksessuaaride osas paistsid kindlasti silma Rita ear cuffid ning sõrmused.

Tume silmameik ning nude toonis huuled on staaride seas jätkuvalt hinnatud trend, mille välja kandmine on üpriski lihtne. Oluliselt raskem on kokku sobitada tumedaks võõbatud kulmusid ning lumivalget juuksevärvi, ent ka selles osas on Rita väga edukalt toime tulnud.