VÕIDA 5000 EUROT: osale Denim Dreami unistuste konkursil

VÕIDA 5000 EUROT: osale Denim Dreami unistuste konkursil

Denim Dreami Sihtasutus korraldab juba kolmandat korda moedisaineri stipendiumi konkurssi, mille toetusfondiks on sel aastal 5000 eurot, mille võidab endale üks moedisainer oma rõivakollektsiooni loomiseks. Esmakordselt toimub konkurss rahvusvaheliselt: Eestis, Lätis ja Leedus.

Denim Dreami sihtasutus toetab juba kolmandat aastat järjest  andekate inimeste unistusi. Seekord antakse välja ühele moedisainerile stipendium, mille toetusfondiks on sel aastal 5000eurot, mille võidab endale üks moedisainer oma rõivakollektsiooni loomiseks. Esmakordselt toimub konkurss rahvusvaheliselt: Eestis, Lätis ja Leedus.

Kui oled unistanud oma rõivakollektsiooni loomisest ja vajad toetust selle unistuse elluviimiseks, siis osale Denim Dreami Sihtasutuse konkursil.

Kandideerima on oodatud kõik, kes kirglikult püüdlevad oma unistuste poole, on ausad oma tegemistes, sõbralikud ja positiivsed oma meelsuses ning avatud ja suhtlusaltid oma iseloomus.

Avalduse saatmine:

Kandideerimise sooviavaldus tuleb saata vabas vormis ja seda saab teha kuni 22. novembrini. Saada sooviavaldus e-mailile sihtasutus@denimdream.ee koos oma lühitutvustuse, protfoolio (tehtud tööd) ja unistuse täpse kirjeldusega.

Lisa oma e-mailile kindlasti ka põhjendus, miks just sina väärid toetusraha saamist. Tehtud tööde ja CV põhjal valitakse välja 10 finalisti, kellest üks saab endale toetusraha unistuste kollektsiooni loomiseks. 

Avalduse kirjutamisel palutakse toetuda järgnevatele punktidele:

  1. Lühitutvustus endast (nimi, vanus, elukoht, haridus, töö/kool, huvialad jm).
  2. Täpne kirjeldus oma unistusest ja miks sa soovid seda ellu viia. Mida oled eelnevalt teinud oma unistuse saavutamiseks ja mida kavatsed teha tulevikus?
  3. Kuidas kasutaksid 5000 eurost toetusraha oma unistuse elluviimiseks?
  4. Miks just Sina oled toetusraha vääriline?
  5. Lühitutvustuse juurde lisa oma portfoolio.
  6. Võimaluse korral lisa pilt.

Konkursi tulemused tehakse teatavaks hiljemalt 21.12.2015

Loe lähemalt ka konkursi tingimusi ja reegleid.