Võimsad FOTOD! Selle aasta must-have saapad on julgele naisele

Võimsad FOTOD! Selle aasta must-have saapad on julgele naisele

Eelmisel laupäeval, 14. veebruaril esitles tippdisainer Alexander Wang New Yorgi moenädalal oma 2015. aasta sügistalvist kollektsiooni, mis oli inspireeritud 90ndate raske metalli muusikastiilist. Marilyn Manson, Frankenstein js Kiss on nimed, mis selle kollektsiooni pilte vaadates silme ette kajastuvad …  Modellid kandsid robustseid kõrge tallaga läikivaid saapaid, millele ennustatakse juba täna suurt menu. Võib arvata, et peagi müüakse sarnaseid saapaid ka kiirmoodi müüvates poodides!

Eelmisel laupäeval, 14. veebruaril esitles tippdisainer Alexander Wang New Yorgi moenädalal oma 2015. aasta sügistalvist kollektsiooni, mis oli inspireeritud 90ndate raske metalli muusikastiilist. Marilyn Manson, Frankenstein js Kiss on nimed, mis selle kollektsiooni pilte vaadates silme ette kajastuvad … 

Modellid kandsid robustseid kõrge tallaga läikivaid saapaid, millele ennustatakse juba täna suurt menu. Võib arvata, et peagi müüakse sarnaseid saapaid ka kiirmoodi müüvates poodides!

Alexander Wangi kollektsiooni väisasid ka Kim Kardashian ja Kanye West koos 19-kuuse pisitütre Northiga, kes keset moeshow‘d kõva häälega nutma hakkas.

Huvitav, kas Kim vahetab oma stilettod nende saabaste vastu välja? 

Eesti kliimasse sobivad sellised saapad justkui valatult – nendega ei pea kartma lund, jääd ega vihma …