Võitja loositud! Sündis uus Eesti moebränd TUUB

Võitja loositud! Sündis uus Eesti moebränd TUUB

Kaks hakkajat Eesti naist – Tiiu Roosma ja Kadri Vahe – tõid turule uue kodumaise rõivabrändi TUUB. TUUB on mitmeotstarbelisena kasutatav lihtne, kuid geniaalne rõivaese, mis on täna saadaval kuues

Kaks hakkajat Eesti naist – Tiiu Roosma ja Kadri Vahe – tõid turule uue kodumaise rõivabrändi TUUB.

TUUB on mitmeotstarbelisena kasutatav lihtne, kuid geniaalne rõivaese, mis on täna saadaval kuues rõõmsas ja omavahel kergesti sobitatavas värvitoonis. TUUB on lihtne, nutikalt viimistletud  topp, mida saab hästi kanda nii eri pikkuses kleidi või seelikuna, aga ka salli ja isegi peakattena.

Kasutusviise on esemel just nii palju kui kandjal fantaasiat jagub. Jahedamal ajal ja näiteks joogatreeningul töötab TUUB aga hästi seljasoojendajana või nutika vahelülina erinevate rõivaste – näiteks pluusi ja retuuside – ühendamisel. Kahekordsest kangast õmmeldud riietusese ei paista läbi ning kuna selle disain ja materjal toetavad ning pisut isegi vormivad keha, on see sobilik ka veidi korpulentsemale kandjale. Samuti on TUUB populaarsust kogunud lapseootel naiste seas. TUUB on õmmeldud innovaatilisest taastöödeldud Itaalias valmistatud kangast, mis hingab hästi ning annab kehale vajaliku UV-kaitse. TUUBi on kerge pesta ja see ei vaja triikimist – nii on see eriti käepärane ese suviseks reisimiseks.

TUUB on disainitud ja õmmeldud Eestis: www.tuub.it 

LOOSIME ühe toote Buduaari lugejate vahel. Türkiissinise #skyfall TUUBi endale saamiseks kirjuta kommentaaridesse vastus küsimusele:

Kus ja kuidas sina kannaksid TUUBi? Loosi tahtel võitis endale TUUBI Kaja, kes arvas, et kannaks TUUBI suvel minikleidina ja sügisel-kevadel (või ka talvel) sallina :) Palju õnne!