W+: suurepärased uudised naistele +suuruses

W+: suurepärased uudised naistele +suuruses

Naiselikud kurvid ja sensuaalsus ei lähe kunagi moest. Mõtleme kasvõi paljuarmastatud stiiliikooni Marilyn Monroe peale, kelle kaunid vormid ning oskus neid riiete ja aksessuaaridega suurepäraselt rõhutada on temale rohkelt austajaid toonud.

Naiselikud kurvid ja sensuaalsus ei lähe kunagi moest. Mõtleme kasvõi paljuarmastatud stiiliikooni Marilyn Monroe peale, kelle kaunid vormid ning oskus neid riiete ja aksessuaaridega suurepäraselt rõhutada on temale rohkelt austajaid toonud. Waggon Paris aga leiab, et ka kaasaegsetes naistes on piisavalt palju ilu ja särtsu, et kunagised iluiidolid ära varjutada!

Kahjuks ei pööra paljud tänapäeval tegutsevad moebrändid piisavalt tähelepanu pluss-suuruses naistele, kelle kaunid kehavormid kindlasti enamat väärivad. W+ kollektsioonid on loodud kõigile naistele, kelle sooviks on mitte üksnes oma suurusele vastavad rõivad leida, vaid näha nendes välja moekas, seksikas ja atraktiivne!

Suure pühendumusega valminud kollektsioonid täidavad kõik vormikate naiste unistused – esiteks ei ole W+ kollektsiooni kuuluvad riided suured, lohvakad ega kotakad, vaid iga eseme disain rõhutab kauneid vorme ning korrigeerib figuuri nii, et näeksid välja isegi mõne suurusnumbri võrra saledam! Professionaalsete Prantsuse disainerite oskused riiete õmblemisel koos Eesti naiste lummava iluga on just see, mis paneb meeste südamed lööke vahele jätma!

Waggon Paris armastab sind!

 

Tule Waggon Parise kollektsiooniga tutvuma nende esinduskauplusesse, aadressil Pärnu mnt 42/Hariduse 13 või nende Facebook’i lehel SIIN

Sarnased artiklid