ZOMBIE DASH – jätkusuutlik ja eetiline mood kogu perele

ZOMBIE DASH – jätkusuutlik ja eetiline mood kogu perele

Zombie Dash on kiskjalik mood nii lastele kui ka täiskasvanutele. Väga mugavad püksid, pööraselt toredad dressipluusid ning armsad kombinesoonid on vaid üksikud tooted suurest valikust, millel on iseloomulikud ning pilkupüüdvad hai hammastega detailid. Meie riided sobivad kõikidele väikestele ja suurtele, kes hindavad mugavust ja huumorit. 

Bestsellers on Zombie Dashi põhikollektsioon, mida saab soetada aastaringselt. Lisaks nendele toodetele anname kahel korral aastas välja ka hooajalisi kollektsioone, et ikka põnevust ja lõbu lisada. Kui Bestsellers tooted on enamasti ühevärvilised ja neutraalsemates toonides, siis kevadel ja sügisel toob Zombie Dash müüki meeletus koguses värvi, mustreid ja rõõmu. Tootevalikus on enamasti vaba aja riided ehk siis dressipüksid, retuusid, dressipluusid, T-särgid, kombinesoonid ja palju muudki.

Meie kirsiks tordi peal on patenteeritud “Hungry One” disain ehk siis “Hambuline”. Täpsemalt kujutab see endast tõmblukku, mille taga peidavad ennast hai hambad. Nämm!!! Seda detaili kasutame nii dressipükstel tagumikul kui ka näiteks särkide ja dressipluuside kõhul. 

 

 

Et saada ka oma osa Zombie Dashi vallatust tootevalikust, siis hüppa läbi Nona kauplusest Tallinnas või külasta meie e-poodi www.zombiedash.ee.

Vaata ka galeriid!