Buduaari horoskoop 02.03-08.03

20 kommentaari
Buduaari horoskoop 02.03-08.03

 

Jäär

Sel nädalal oled üsna ratsionaalne ning see kajastub ka su tööelus. Ole ettevaatlik rahaasjades, sest kipud oma raha pidevalt kaotama. Mis puudutab su armuelu, siis üritad meeleheitlikult Sõnnile külje alla pugeda, kuigi ta ei ole üldse sinust kui naisest huvitatud. On aeg hakata oma sisemist häält kuulama ning selle järgi talitama. 


Sõnn

On oodata kõnet või meili ühelt väga vanalt sõbralt (Kalad), keda sa pole juba päris pikka aega näinud. Ta teeb sulle ettepaneku minna koos välja kohvi jooma. Kuigi sa tunned, et te olete lahku kasvanud ning teil ei ole enam ühiseid huvisid ja mõtteid, võta siiski see pakkumine vastu. Töö juures oled nagu väike töömesilane. Vaata, et sa end üle ei koorma! 

 

Kaksikud

Vaatad tagasi novembri- ja detsembrikuu peale ja mõtled, et küll alles siis olid head ajad. See periood oli sinu jaoks üks paremaid. Kuigi praegu on võib-olla pisut raskemad ajad sinu jaoks, siis muretsemiseks pole põhjust. Aprill toob taas päikest su ellu. Vana armastus satub su teele ning on äärmiselt lahke ja meeldiv su vastu. See äratab mingil määral vanad tunded üles. Ole ettevatlik, sest vana arm ei pruugi alati olla see õige vastus sinu küsimustele.

 

Vähk

Igapäeva rutiin lausa tapab sind. Tahad midagi uut ja põnevat oma ellu. Otsid seiklusi ja sära ning see avab sinus hoopis teise külje, mis tõmbad võõraid mehi magnetina ligi. Kui sul on kindel partner olemas, siis lohuta teda ning ütle, et muretsemiseks pole põhjust. Sinu truudus on kindel nagu kalju! Selline ärev ja natuke võib-olla isegi ekstreemne periood möödub peagi ning sa lähed meeleldi tagasi oma igapäevase rutiini juurde. 

 

Lõvi

Tähed on sellises asendis, mis panevad sind oma pensioni peale mõtlema. Hoolimata sellest hakkad tegema suuri plaane tulevikuks. Õnneks sind toetavad ka selle ala inimesed, kes aitavad su ideedel teostust leida. Ära jäta midagi juhuse hooleks ning mõtle kõik detalilid hoolikalt läbi. Paaril järgmisel nädalal võid jätta teistele mulje, et oled ülbe ja üleolev. Niimoodi võid kaotada paar inimest, kes sind su projekti kallal aidata lubasid. Vaata peeglisse ning mõtle enne hoolega kui midagi halba tahad teistele öelda!

 

Neitsi

Detsembri- ja jaanuarikuu kulutused annavad siiamaani tunda. Õnneks suudad oma finantsilised probleemid lahendada täielikult aprillikuu palgast. Edaspidi ole ettevaatlik oma kulutustega! Kõik ei ole alati nii must kui sulle tundub. Aafrikas elab inimesi, kes peavad päevast päeva nälgima. Nende jaoks on see päev õnnepäev kui saavad väikese leivapalukese või pool kaussi putru. Mõtle sellele!


Kaalud

Oled nagu väike päikesekiir, kes toob kõigi ellu soojust ja valgust. Su kodused rõõmustavad selle üle veel eriti. Oled vilets säästja. Loobid raha siia-sinna ning kahetsed seda juba mõne aja pärast. Hoia oma rahakotil lukk kinni ning kõik laabub hästi. Hormoonid löövad üle pea sel nädalal ning sul võivad tekkida valed arusaamad ühest meesterahvast. Kipud arvama, et teie vahel on midagi, kuigi reaalselt pole. Talitse end, muidu kaotad oma hea maine.

 

Skorpion

Pööra rohkem tähelepanu oma perele ja perekonna ajaloole. Nii õpid kes sa oled ning kust su geenid pärit on. Kuigi oled alati tahtnud oma vanematest erineda, ei suuda miski su geene muuta. Võimalik, et sel nädal pead tegema ületunde töö juures või siis pühendama laupäeva töö tegemisele ning jätma ära paar kohtumist. Su töökaaslased naeravad su väga suure töötahte üle, sina aga võtad seda väga tõsiselt ja võid isegi solvuda. Pea meeles, et nad ei mõtle sellega midagi halba. Pea õppima ka enda üle naerma. Parim aeg armastuseks on teisipäev.

 

Ambur

Sel nädalal on sul suurepärane võimalus saada lahti häirivatest faktoritest töö juures, mis iganes need ka siis ei oleks.  Arvesta sellega, et see on alles algus, sul on veel pikk tee minna. Mõtle hoolikalt oma finantside üle. Kui tunned, et teed head tööd ning oled väärt suuremat palka, anna oma ülemusele teada. Ära kuula oma töökaaslasi, nad ise on argpüksid ja ei julgeks kunagi ise midagi sellist küsida. Kuula oma sisest häält ning talita selle järgi.

 

Kaljukits

Kuna oled juba loomu poolest lobiseja, on sul oodata huvitavat ja meeldivat vestlust. Tahad teada kõike oma vestluskaaslasest. Küsid isegi küsimusi, mida sa tavaliselt ei küsi. See sobib sulle palju paremini kui vait olemine. Avastad, et inimesed tegelikult ei ehmatagi su tõsiselt šokeerivate küsimuste peale. Säilita oma hääletoon sõbralik ja meeldiv. Kui see muutub ülbeks või üleolevaks, siis kaotad inimeste usalduse. 

 

Veevalaja

See nädal toob su finantsasjadesse mõnusa üllatuse. Täpsemalt rääkides tehakse sulle suurepärane sponsorlusettepanek, mis toob taas raha sinu mänguväljakule. Mine nädalavahetusel kuskile puhkama, see teeb sulle palju head ning aitab sul uutele ideedele tulla. Kodus passides tulevad sulle pidevalt meelde pooleliolevad tööülesanded või mured. Võta aega enda jaoks! 

 

Kalad

Sel nädalal oled väga seksikas tujus ning kõik, mis seondub seksiga, huvitab ja erutab sind. Loodetavasti on sul soe ja armastav suhe. Vastasel juhul võib teil partneriga tekkida probleeme sinu suurenenud seksuaalsusega. Siis sa surud oma ihad võimalikult alla ning see omakorda tekitab paksu pahandust. Kui oled vallaline, siis võib sul tekkida tugev seksuaalne tõmme ühe oma vana sõbra vastu. Ole ettevaatlik, tegelikult ei ole ta sinu jaoks see õige!