Meikimine kohtingule minnes

Kas sul seisab ees tähtis õhtu? Oled minemas pimekohtimgule, sul on romantiline õhtusöök oma partneriga? Siin sulle mõned nõuanded, kuidas end sellisel puhul üles lüüa.Kui lähed näiteks ööklubisse või muule seda sorti peole, kus on pimedam valgus, valju muusika ja palju erinevaid inimesi, siis tasuks teha natuke tumedam makeup.

liisi@buduaar.ee


Kas sul seisab ees tähtis õhtu? Oled minemas pimekohtimgule, sul on romantiline õhtusöök oma partneriga? Siin sulle mõned nõuanded, kuidas end sellisel puhul üles lüüa.


Kui lähed näiteks ööklubisse või muule seda sorti peole, kus on pimedam valgus, valju muusika ja palju erinevaid inimesi, siis tasuks teha natuke tumedam makeup. Sega omavahel heledamaid virsiku- ja roosat värvi toone särtsakamate lillade ja pruunidega. Nii saavutad erineva seksika ja lõbusat tuju väljendava meigi, mis sind liialt ei rõhuta, kuid toob su rahvamassist pisut esile.


Kui kohting on aga suurem, näiteks ooperikülastus, siis tuleks kõige pealt välja valida riietus, seejärel soeng teha ja lõpuks nägu n-ö pähe joonistada. Rõhuta silmi (vt. Lihtsa meigi abil ilmekad ja suured silmad: http://www.buduaar.ee/index_level3.php?page_id=392). üldse tee päevasest meigist tugevam meik. Viimistle kõik viimseni, et oleksid sellisel tähtsalt õhtul võimalikult kaunis.


Kui aga minek on kusagile, kus pead ühtaegu välja nägema nii kaunis kui ka pisut ametlik, näiteks mõni tööalane õhtusöök, kunstinäituse avamine, siis sobivad hästi suitsused silmad, mis on sellel hooajal nagunii pea igas olukorras moes. ülejäänud nägu peale silmade jäta suhteliselt tagasihoidlikuks, põskedele võid sära lisada päikesepuudriga ja huultele sobib hästi kas lihtsalt läbipaistev või sädelev huuleläige.


Lisa meigi ja jumestuse kohta otsi meie Ilumaailma ja jumestuse alt.