Paris Hilton parfüümimaailmas

17 kommentaari
Paris Hilton parfüümimaailmas

Ta on kuulus.

Ta on vilunud pilgupüüdja.

Ta on prožektorite rambivalguses igal pool, kuhu ta vaid läheb.

Ta seab kõrgseltskonnale uusi standardeid.

Ta näib alati olevat sündmuste tulipunktis.

Kes ta on?

Paris Hilton loomulikult!

 

Kuulsus… Trendiseadja… Modell… Kaunitar… Kõrgseltskonna daam… Staar

Ameerika kultuuriikoon, maailma hinnatuim kõrgseltskonna daam Paris Hilton ei rahuldu tühipalja kuulsusega. Lisaks staarirollile oma populaarses telešõus, filmirollidele, plaadi kallal töötamisele ja oma esimese raamatu väljaandmisele mõjutab Paris mitmeti ka moemaailma. Innuka uute väljakutsete otsijana on ta koostöös firmaga Parlux Fragrances, Inc. välja andnud mitmeid parfüüme.

Esimesena tuli turule Paris Hiltoni signatuurlõhn Paris Hilton, millele on omane naiselikult flirtiv sarm. See päid pöörama sundiv parfüüm on piisavalt šikk, et kanda seda kuumimates klubides kui ka Milaano moelavadel. Lille- ja puuviljahõnguline parfüümvesi sobib nii päevsel kui õhtusel ajal.

Can Can by Paris Hilton on inspireeritud Moulin Rouge´i mängulisest ja sensuaalsest meeleolust. See flirtiv ja kiusatust tekitav parfüümvesi on tähelepanuväärselt naiselik, elukogenud ning joovastav, samas peitub selles ka piisake provotseerivaid noote. Paris Hilton ise on öelnud: „Ma tahtsin luua parfüümi, milles väljenduks sädelev elegants ning mis annaks mulle võrratult seksika ja glamuurse enesetunde – ja just nimelt selline CAN CAN ongi.“

Miss Hiltoni kõige värskem turule tulnud parfüüm kannab nime Fairy Dust. „Maagiline parfüüm! Hommikul on ta õrn, päeva vältel sensuaalne ja õhtul peibutav. Fairy Dusti peale pannes tunnen ma end haldjalikult pimestava, kapriisse ja vabana,“ ütleb oma vallatu uue parfüümi kohta Paris Hilton ise.  

 

Alates sellest kevadest on Paris Hiltoni parfüümid saadaval ka Eestis.