1 TRIKK, MIS AITAB kaalust 7 kilogrammi alla võtta

7 kommentaari
1 TRIKK, MIS AITAB kaalust 7 kilogrammi alla võtta

Kevade lähenedes tunnevad paljud naised vajadust oma menüüd korrigeerida ja seda loomulikult kindla põhjusega. Üheks eesmärgiks on läbi tervislikuma toitumiskava ennast oma kehas paremini tunda ning teiseks eesmärgiks on saledam taljejoon ehk siis kaalust alla võtmine.

Kevade lähenedes tunnevad paljud naised vajadust oma menüüd korrigeerida ja seda loomulikult kindla põhjusega. Üheks eesmärgiks on läbi tervislikuma toitumiskava ennast oma kehas paremini tunda ning teiseks eesmärgiks on saledam taljejoon ehk siis kaalust allavõtmine.

Kuidas aga teha seda nii, et tulemused tõepoolest ka saabuksid? Kõige tõhusam trikk on valge suhkru tarbimise viimine miinimumini. Tarbides päevas vähem kui 15 grammi valget suhkrut ning hoides päevase kaloraaži vastavalt sellele, kui palju sa päeval ära kulutad, on kaalulangus garanteeritud.

Parim oleks valge suhkur oma menüüst täiesti välja jätta ja tarbida päevas vähem kaloreid, kui sa ära kulutad, ent kindlasti ei tohi oma keha näljutama hakata, sest nii jääb kaal seisma ja ainevahetus aeglustub. Selle tulemusena talletab keha iga toiduraasukese rasvana, sest ta kardab, et tulevikus võib tulla hetk, millal üldse enam süüa ei saa.

Seega, kui sa soovid kaalust alla võtta, siis võta menüüsse rohkelt värvilisi köögivilju, tarbi valku, häid süsivesikuid ja häid rasvu ning hoia söödav kaloraaž madalamal, kui sa päevas kulutad.

Ühestki toidukorrast loobuda ei tohi, süüa tuleb iga paari tunni tagant ning valge suhkru tarbimine tuleb viia võimalikult madalale. 

Süsivesikuid ei tohi aga kindlasti menüüst välja jätta – korra päevas peaks eine kindlasti sisaldama täisteratooteid – pasta, pudruhelbed, leib, müsli. 

Kanaliha, tuunikala, mereannid, kodujuust, lahja sült, köögiviljad, tatar, kartul, täisteratooted, lõhe, oliiviõli, pähklid, seemned – just neid tooteid tarbides on võimalik ka lühikese ajaga seitse kilogrammi kaalust alla võtta.

Allikas: shape.com