1 ASI, MIDA NAISED MITTE KUNAGI peale duši all käimist ei tohi teha

1 ASI, MIDA NAISED MITTE KUNAGI peale duši all käimist ei tohi teha

Hommikuti on ajagraafik üsnagi hetktiline ning iga minut loeb, mis tähendab, et tegevused, mis on võimalik vahele jätta, tõepoolest jäetaksegi vahele. Ka dušši alt tulles kiirustatakse ning sageli jõuavad riided selga enne kui nahk kuivanud on, ent intiimpiirkonnale mõjub selline harjumus üsnagi halvasti. 

Hommikuti on ajagraafik üsnagi hektiline ning iga minut loeb, mis tähendab, et tegevused, mis on võimalik vahele jätta, tõepoolest jäetaksegi vahele. Ka duši alt tulles kiirustatakse ning sageli jõuavad riided selga enne, kui nahk kuivanud on, ent intiimpiirkonnale mõjub selline harjumus üsnagi halvasti. 

Günekoloog Jason James tõdeb, et üheks suurimaks veaks, mida naised oma intiimpiirkonna hügieeni silmas pidades teevad, on aluspesu jalgapanek enne, kui intiimpiirkond kuivada jõuab. Sellega võib kaasneda pärmseene vohamine, mis omakorda põhjustab tupes seenhaigust, mis on üsnagi ebameeldiv. Seda probleemi esineb kõige sagedamini just suvisel ajal, mil ilmad on soojad – tullakse duši alt, kiirelt aluspesu jalga ning ilma, et sa seda isegi teaksid, oledki sa loonud sobilikud tingimused pärmseene vohamiseks.

Duši alt tulles kuivata hoolikalt oma nahk ja lase sellel ka mõned minutid õhu käes kuivada. Aluspesu vali aga sellisest materjalist, et tupepiirkond saaks piisavalt õhku. Selleks sobivad 100% puuvillased püksikud.

Kui sinu tervis on oluline, siis võta peale duši alt tulekut need ekstra minutid, et lasta oma nahal kuivada.

Allikas: glamour.com