1 IIDNE RAVINIPP, mis lubab inimese kohe terveks teha

7 kommentaari
1 IIDNE RAVINIPP, mis lubab inimese kohe terveks teha

Talvisel ajal on külmetused kerged tulema ning siis haaratakse enamasti tablettide järgi, ent tegelikkuses tasuks vahelduseks proovida ka pisut looduslikumaid vahendeid, sest lõputu tableti närimine organismile head ei tee. Kui sa oled külma saanud, siis võta abiks hoopis kookosõli!

Talvisel ajal on külmetused kerged tulema ning siis haaratakse enamasti tablettide järele, ent tegelikkuses tasuks vahelduseks proovida ka pisut looduslikumaid vahendeid, sest lõputu tabletinärimine organismile head ei tee. Kui sa oled külma saanud, siis võta abiks hoopis kookosõli!

Nimelt usuvad eksperdid, et just kookosrasvas leiduvad kasulikud ained tugevdavad ühest küljest immuunsüsteemi ning teisalt aitavad organismil võidelda ka juba tekkinud külmetushaigusega. 

Looduslik kookosrasv sisaldab kaprüülhapet ja lauriinhapet, mis on viirusi ja baktereid hävitava toimega. Just lauriinhape, mis on kookosrasva võtmekomponendiks, aitab organismi kaitsta mitmete viiruste ja bakterite eest – gripp, herpes, leetrid, listeeria.

Et külmetushaigusest hoiduda, võiks iga päev tarbida kolm lusikatäit kookosrasva – seda võib lisada putrudele, kasutada praadimisel ning lisada ka smuutidele. 

Kui aga külmetushaigus on kohal, siis selleks, et kiiremini terveks saada, sega kokku paar lusikatäit kookosrasva ja eukalüptiõli ning määri segu rinnapiirkonna ülemisele osale. Antud segu aitab puhastada hingamisteid ja lahtistada röga.

Allikas: livingtraditionally