1 KOHUTAV VIGA, MIDA naised oma bikiinipiirkonnaga teevad

1 KOHUTAV VIGA, MIDA naised oma bikiinipiirkonnaga teevad

Enamus naisi on harjunud oma intiimpiirkonnast karvu eemaldama ning bikiinipiirkonna depilatsioon on üheks populaarseimaks teenuseks, mida aastaringselt salongides soovitakse. Ent kui palju on keegi mõelnud sellele, mil määral mõjutab karvade eemaldus sinu intiimpiirkonna tervist?

Enamik naisi on harjunud oma intiimpiirkonnast karvu eemaldama ning bikiinipiirkonna depilatsioon on üheks populaarseimaks teenuseks, mida aastaringselt salongides soovitakse. Ent kui palju on keegi mõelnud sellele, mil määral mõjutab karvade eemaldamine sinu intiimpiirkonna tervist?

Mitmed uuringud kinnitavad, et intiimpiirkonnast karvade täielik eemaldamine võib endaga kaasa tuua mitmeid seennakkusi, sest just karvad kaitsevad seda õrna piirkonda halbade bakterite eest. Kui aga kaitsvaid karvakesi enam ei ole, pääsevad bakterid kergemini ligi ning nakkuse tekkerisk tõuseb märkimisväärselt. 

Bikiinipiirkond näeb küll seksikas välja, kui nahk on sile ja karvavaba, ent kas oma tervise nimel on mõistlik kogu karvkate eemaldada? 

Allikas: Metro