1 KOHUTAV VIGA, mida pohmellis peaga tehakse

Pohmell on äärmiselt ebameeldiv seisund, mida enamus inimesi on üsnagi mitmel korral oma elus tunda saanud ja paljudel tuleb seda ette sagedamini kui võiks. Kui igal nädalavahetusel on pohmell, siis tegelikult võiks mõelda oma alkoholitarbimise piiramisele, sest tervisele liigne alkohol hästi ei mõju.


Pohmell on äärmiselt ebameeldiv seisund, mida enamik inimesi on üsnagi mitmel korral oma elus tunda saanud ja paljudel tuleb seda ette sagedamini kui võiks. Kui igal nädalavahetusel on pohmell, siis tegelikult võiks mõelda oma alkoholitarbimise piiramisele, sest tervisele liigne alkohol hästi ei mõju.

Pohmellist vabanemiseks sobib kõige paremini korralik uni, palju vett, värskes õhus liikumine ja organismi puhastav toit. Suurim viga, mida sellises olukorras tehakse, on alkoholi tarbimine – mitte kunagi ei tohiks alkoholi peale juua. 

Hetkeks muudab uus alkoholikogus enesetunde näiliselt paremaks, sest alkoholisisaldus veres tõuseb taas ning endine purjus olekuga sarnane seisund taastub, ent peagi see kaob ja enesetunne muutub veelgi kehvemaks, sest organism on kurnatud.

Kõige mõistlikum on tarbida alkoholi nii, et pohmelli ei teki ja kui see juhtub, siis tuleks ennast korralikult välja puhata ja organismi turgutada, mitte uue alkoholikogusega koormata.

Allikas: health