1 OLULINE ASI, mis aitab kiiremini saledaks saada

Esmalt tasuks kindlasti mainida, et kõikvõimalikud imedieedid, mille kohta internetist igal sammul lugeda võib, pikas perspektiivis ei toimi.  Ka need dieedid, mis esialgu tõesti aitavad kilodest lahti saada, lõpevad enamasti sellega, et kaotatud kilod tulevad tagasi ja võtavad sõbrad ka kaasa.

Esmalt tasuks kindlasti mainida, et kõikvõimalikud imedieedid, mille kohta internetist igal sammul lugeda võib, pikas perspektiivis ei toimi. Ka need dieedid, mis esialgu tõesti aitavad kilodest lahti saada, lõpevad enamasti sellega, et kaotatud kilod tulevad tagasi ja võtavad sõbrad ka kaasa.

Kuid mis on see oluline asi, mis siis tõepoolest aitab kiiremini saledaks saada ja mis on tervislik? Selleks on lihastrenn!

Alustada tuleb loomulikult väikeste raskustega, kuid eesmärk on ühene – oma lihased trimmi treenida ja jõuda välja suuremate raskusteni, mis eeldavad juba teatud määral puhta lihasmassi olemasolu. 

Lihasmass on see, mis ainevahetuse kiiremini tööle paneb, rohkem kaloreid põletab ning läbi selle saad endale ka rohkem magusat lubada ja samal ajal ülekilode pärast muretsema ei pea.

Treenitud naise ainevahetus on märksa kiirem, tema keha rasvaprotsent on madalam ja ta saab endale rohkem kaloreid lubada, ilma et ta paksuks minemise pärast muretsema peaks.

Allikas: Health