1 OOTAMATU TEGEVUS, mis sinu näonaha ilusaks teeb!

Kaunis ja tervisest pakatav näonahk on parim visiitkaart, mis naisel end esitledes olla saaks ning on loomulik, et kõik naised sooviksid omada ilusat näonahka. Paraku mõjub kiire elutempo ja mis seal salata, ka pisut ebatervislik eluviis, nahale kurnavalt, muutes selle tuhmiks ja elutuks.

Kaunis ja tervisest pakatav näonahk on parim visiitkaart, mis naisel end esitledes olla saaks ning on loomulik, et kõik naised sooviksid omada ilusat näonahka. Paraku mõjub kiire elutempo, ja mis seal salata, ka pisut ebatervislik eluviis, nahale kurnavalt, muutes selle tuhmiks ja elutuks.

Kindlasti tasub oma näonahka hooldades kasutada just neid tooteid, mis spetsiaalselt sinu nahatüübile sobivad ning unustada ei tasu ka kivisse raiutud reeglit – meik tuleb maha võtta igal õhtul. Kuid see pole veel kõik!

On olemas üks lihtne väike tegur, mis mõjutab üsnagi suurel määral ka näonaha tervist ning selleks on täisväärtuslik uni. Mitmed uuringud on näidanud, et uneaeg ja -kvaliteet mõjutavad nahka raku tasandil ehk siis, kui uni on kehv, ei saa ka nahk vajalikku puhkust ja selle tulemusena aeglustub rakkude uuenemisprotsess ja nahk muutub tuhmiks.

Arstid soovitavad oma näonaha tervise huvides igal ööl vähemalt kuus tundi magada – just nii palju vajab nahk, et rakkude uuenemisprotsess ei aeglustuks. Kvaliteetne uni aeglustab vananemisilmingute teket ja kui sa oled ennast korralikult välja puhanud, siis ei teki ka silmade alla kotikesi.

Allikas: youbeauty